Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Şener’den ayrılık sonrası ilk açıklama
Demet Şener’den ayrılık sonrası ilk açıklama
Boşanma haberiyle gündeme gelen Demet Şener'den, 11 yıllık evliliğini bitireceğini açıklamasının ardından ilk paylaşım.
Magazin 13 Ekim 2016 - 10:52

Magazin basınını yakından takip edenler, Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti hakkında dönem dönem yapılan ayrılık ve boşanma haberlerine aşinadır. Ancak geride bıraktığımız gün ilk ağızdan yapılan açıklama bu defa işlerin ciddi olduğunu gösterdi. Bir magazin programına telefonla bağlanan Demet Şener Kutluay evliliği hakkında açıklama yaptı ve “İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Evleri hiçbir zaman ayırmadık” şeklindeki ifadeleriyle işin ne kadar ciddi olduğunu da göstermiş oldu. İlk ağızdan doğrulanan ayrılık açıklamasından sonra gözler İbrahim Kutluay’la uzun bir dönem birlikte olan Demet Akalın’a dönmüş olsa da Akalın bununla ilgili bir paylaşımda bulunmadı.

demet-kutluay-ic

 

PROGRAMDA AÇIKLAMA YAPMAYACAĞIM DEMİŞTİ

Geride bıraktığımız gün bir defilede boy gösteren Demet Şener Kutluay, burada çekilmiş bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşırken aynı zamanda düştüğü notla da ayrılık sonrası ilk açıklamayı yapmış oldu. İşte Şener’in ayrılık kararı sonrası ilk açıklaması diyebileceğimiz o satırlar: “Harika bir defileydi, bana yine bu güzel heyecanı yaşattığın için çok teşekkürler. Merak edenler için ben gayet iyiyim. Beni seven benim yanımda olan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız.”
Yıllar sonra bir defilede boy gösteren Şener’in keyifli halleri dikkat çekti. Demet Şener’in boşanma kararına rağmen alyansını çıkarmamış olması da gözlerden kaçmadı. Demet Şener’in eşine 5 milyon TL maddi, 5 milyon TL de manevi olmak üzere 10 milyon TL’lik dava açacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABERDemet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyorDemet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti boşanıyor

Son güncelleme: 11:08 - 13.10.2016