Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deneyimli ve genç isimler No 309’da buluşuyor
Deneyimli ve genç isimler No 309’da buluşuyor
Yaz ekranının dikkat çekici dizisi No 309, kadrosunda deneyimli isimlerin yanında genç oyuncuları da buluşturuyor.
Magazin 30 Haziran 2016 - 09:19

Haziran ayının başında beyazcama merhaba diyen No 309 genç isimlerin yanında oyunculuk sektörüne yıllarını vermiş isimleri de bir araya getiriyor. No 309 oyuncuları Demet Özdemir ve Furkan Palalı başrolde olmak üzere, Sevinç Erbulak, Sumru Yavrucuk, Özlem Tokaslan, Suat Sungur, Mehmet Cihan Ercan, Gökçe Özyol, Beyti Engin, Fatma Toptaş ve Pelin Ulukşar gibi oyunculukta önemli başarılar elde etmiş isimler bulunuyor. Dizinin başrol oyuncularına yakından bakacak olursak…

Furkan Palalı (ONUR) kimdir?

Furkan Palalı TRT1 de 2 ayrı dizide başrol oynamıştı. Kızılelma dizisinde bir Mit elemanını canlandıran Furkan Palalı, daha sonrasında Son Çıkış adlı dizide oynamış ancak bu dizisi erken final yapmıştı. Furkan Palalı No 309 Dizisinde bam başka bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacak. Yakışıklı oyuncu ilk defa bir romantik komedi dizisinde başrol oynayacak.

no-309-ekip

Demet Özdemir (LALE) kimdir?

Demet Özdemir Star Tv’de yayınlanan Çilek Kokusu dizisi ile oyunculuk kariyerinin zirvesine çıkarak tüm Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği bir oyuncu oldu. Demet Özdemir No 309 dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkacak. Güzel oyuncu partneri Furkan Palalı ile uyumlu ve bir birine yakışan bir çift olacak gibi görünüyor.

No 309’un konusu

No 309 dizisi romantik aşk hikayesi tadında olacak. Ailelerinin zoruyla evlendirilen 2 gencin daha sonrasında bir birlerine sırılsıklam aşık olması üzerine kurulu hikayemiz menfaat ve çıkar düşkünü ailelerin gölgesinde filizlenecek bir aşk masalı olacak. Furkan Palalı Onur karakterini canlandıracak, Demet Özdemir ise Lale karakteri ile karşımıza çıkacak. Evlenme arifesindeki Lale, aldatılınca aşka tövbe etmiştir. Yine de onu evlendirme çabasında olan annesini üzmemek için, görüşme ayarladığı doktor Onur ile buluşmaya gider. Ancak masasına oturduğu Onur, Dr Onur değil başka birisidir. Bu yanlış buluşma garip olaylara yol açıyor.