Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya; “Asla dedikleri her şeyi yaptım”
Deniz Akkaya; “Asla dedikleri her şeyi yaptım”
Deniz Akkaya yaşantısına dair satırları sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 27 Ocak 2016 - 08:04

Bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Murat Varol'a geride bıraktığımız günlerde dördüncü kez dönerek hemcinslerinin de tepkisini çeken Deniz Akkaya, şimdilerde TV 8'de bir sabah programı sunuyor. Aynı zamanda instagramda da bir hesap açan güzel isim buradan kendisine gelen eleştirileri de yanıtlıyor.

Foto: Sosyal medya - Deniz Akkaya

Özellikle Murat Varol'la olan ilişkisi üzerinden yoğun bir şekilde eleştiri alan Deniz Akkaya çoğu zaman bu eleştirilere yanıtsız kalsa da kimi zaman da aşağıdaki paylaşımlarda olduğu gibi hayatına dair değerlendirmelerde bulunabiliyor. İşte Deniz Akkaya'dan yaşama dair notlar: “Günaydınlar sevgili dostlar. Hayatım hep ve sadece istediklerimin peşinden giderek, başkalarının ben sormasam dahi sürekli yanımda sarf ettiği ‘ama, sakın, asla’ dediği her şeyi deneyimleyerek geçti ve er yada geç her hayalime tam da istediğim gibi kavuştum. Neden mi? Çünkü en çok BEN kendimi biliyor ve kendime güveniyorum.”