Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya: Fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan’a hâlâ aşığım…
Deniz Akkaya: Fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan’a hâlâ aşığım…
Deniz Akkaya yaptığı açıklamayla magazin gündeminde dikkat çekti. Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin ayrılığı hakkında yorum yapan Akkaya, bir itirafta bulundu.
Magazin 6 Ekim 2016 - 14:48

Star TV ‘Duymayan Kalmasın’ programı sunucularından Deniz Akkaya, programda bomba gibi bir itirafta bulundu; “fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan'a hala aşığım” diyerek Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin ayrılığı hakkında konuştu.

deniz

Deniz Akkaya; “Yılmaz benim eski erkek arkadaşım, bunu itiraf etmekte bir sakınca görmüyorum. Hatta fikren ve ruhen Yılmaz Erdoğan'a hala aşığım. Ama artık Yılmaz Erdoğan'ın başka kafalarda yaşadığını ve ermiş olduğunu düşünüyorum. Yılmaz dünyevi olaylardan koptuğu için bu evlilik buralara geldi. Belçim ise hala dünyevi olaylardan zevk almak istiyor, başarılara imza atmak istiyor, Yılmaz doymuş. Ayrılığın asıl sebebi budur” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERBelçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan boşandı haberi fos çıktıBelçim Bilgin Erdoğan ve Yılmaz Erdoğan boşandı haberi fos çıktı

Son güncelleme: 15:14 - 06.10.2016