Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya gece kulübünü coşturdu
Deniz Akkaya gece kulübünü coşturdu
Deniz Akkaya, bir saatlik DJ olduğu kulübe eğlenmeye gelenleri, ilginç sözleriyle coşturdu.
Magazin 13 Mart 2016 - 09:12

Deniz Akkaya önceki akşam bir dargın, bir barışık olduğu sevgilisi Murat Varol’la Asmalımescit Chanta’daydı. Mekanda bir saatlik DJ performansı sergileyen Akkaya’nın sözleri geceye damga vurdu.

Kenan Doğulu’nun, ‘Şans Meleğim’ şarkısını hayranları için çalan Akkaya, “Coşun lan coşun. Tepinin, eğlenin” sözleriyle dikkat çekti. Alkol sınırını aşan Deniz Akkaya Ajda Pekkan’ın ‘Yakar Geçerim’ şarkısını çalmadan önce; “Bu şarkıda herkes kuduracak. Yoksa hepinizin ağzına ………… Ajda benim idolüm lan” diye elindeki mikrofondan kendisini dinlemeye gelen kalabalığa bağırdı.

MustafaDERYAHAN/SÖZCÜ

Mekanı sevgilisi Murat Varol ve beş arkadaşıyla terk eden Deniz Akkaya, ayakta durmakta zorlandı. İki kere düşme tehlikesi yaşayan Akkaya’ya sevgilisi Murat Varol destek oldu. Mekan önündeki bir taksiye toplam altı kişi binerek, taksiyi dolmuşa çeviren Akkaya ve arkadaşları, daha sonra Gayrettepe’deki bir mekana gitti.