Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya hedefine Ayşe Özyılmazel’i koydu. Ayşe Özyılmazel için ağır ifadeler kullandı.
Deniz Akkaya hedefine Ayşe Özyılmazel’i koydu. Ayşe Özyılmazel için ağır ifadeler kullandı.
Konsept bir mağazanın açılış töreninde boy gösteren Deniz Akkaya kendisi hakkında yazılar yazan Ayşe Özyılmazel’i topa tuttu.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Haziran 2016 - 12:03

Deniz Akkaya, taşınma telaşı içinde olduğunu, kızı Ayşe için özellikle güzel bir ortam oluşturmaya çalıştığını söyledi. Küt kestirdiği saçları hakkında konuşan Deniz Akkaya, “Birkaç hafta içinde daha da kısaltacağım saçlarımı. Birkaç haftaya saçlarımın yarısını kel görebilirsiniz” dedi. Podyumlarda kendisinden sonra Çağla Şıkel ve Didem Soydan’ı çok beğendiğini dile getiren Deniz Akkaya, “Çoğu manken oyunculuğa geçiş yaptı. O yüzden çok da fazla isim veremiyorum”dedi.

Deniz-Akkaya--ic

HERKES KAPISININ ÖNÜNÜ SÜPÜRECEK

Geçtiğimiz günlerde kendisini köşe yazısına konu eden Ayşe Özyılmazel’i diline dolayan Akkaya ağır konuştu. Akkaya, “O hanımefendinin hayatımıza girme sebebini biliyorsunuz. Son derece kıdemli, ak sakallı, patronu mu demem gerekiyor? Medya konusunda deneyimli yaşı dedemiz yaşında biri vardı. O da benim konuma dahil oldu. Sosyal medya sağ olsun. Bana abuk subuk, içi boş şeylerle saldıranlara cevap vereceğim. Önce herkes kapısının önünü süpürecek ondan sonra yazı yazacak. Sütten çıkmış ak kaşık değilseniz böyle dan dan az sonra diye karşınıza çıkacağım. Eskidendi o gazeteciden korkmak. Şimdi herkese gerekli cevabı vereceğim. İsterse aksakallı dede olsun eğer hayatı karma karışıksa, hayatında sürekli böyle iki bacak arasında fotoğraflar veren bir amcaysa ben bunları tek tek söylerim. Bana her eleştiriyi yapabilirsiniz ama hakkımı yerseniz gerek cevabı alırsınız. Annelik hakkında konuşacak son kişi de o kadın. Anne olan birinin çocuklarının çok canını yaktı. Bu konularda konuşacağınız zaman arkamda ne götürüyorum dönüp bakmak lazım. Çok sert yazılar yazmak için yola çıktıysanız ben beleş tatile gitmek istemiyorum. Ünlü adamlarla beraber olmak istemiyorum. Ünlü kadınlarla yan yana gözükmek istemiyorum. Böyle dertlerim yok diyecek ortalıklarda gözükmeyeceksiniz. Eleştirdiğiniz insanların hayatını yaşamaya kalkıp, arada bir Popstar olmaya çalışıp, arada bir de siyaset yazmakla olmaz bu işler. Reytingleriniz düşünde durup durup benle alakalı yazı yazamazsınız” dedi.

Son güncelleme: 12:04 - 16.06.2016