Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya tepkisini sert bir şekilde gösterdi
Deniz Akkaya tepkisini sert bir şekilde gösterdi
Deniz Akkaya, sosyal medya hesabına yapılan kötü yorumlar hakkında böyle konuştu.
Erdinç YAPAN
Magazin 20 Temmuz 2016 - 07:10

Başarılı isim Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla özellikle son zamanlarda yorumcuların kendileri hakkında yaptıkları haksız yorumlara sert tepki göstermiş. İşte o satırlar: “Biliyormusunuz ben,evimde çalışan ustalar, evdeki yardımcım ve diğer mesai arkadaşlarım hiçbirimiz, uykusuz ve endişe içinde olsak da bugün, dün, ondan önceki gün işimize, toplantımıza gelemiyoruz diyemedik. Kızımı çok özledim ama çalışan bir anne olarak yazın da olsa hamdolsun diyor devam ediyoruz.

deniz-akkaya-ic

Bizde öyle kafana göre takılma yok! Gelemedim dediğinde sıradaki diyorlar.Hayat bize kolay ve güzelmiş ya… Bu nedenledir ki evinde oturup, bulduğu her imkanda ünlü düşmanlığı yapan sosyal medya kullanıcılarına direkt Block koymaya karar verdim. Yeni sahte hesaplar açıp devam edenlere gelince; vergin kadar saldır güzel arkadaşım. Bak biz hala şu ortamda it gibi çalışıyoruz. Ya sen ne yapıyorsun?”