Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya’dan Helin Avşar’a veryansın!
Deniz Akkaya’dan Helin Avşar’a veryansın!
Deniz Akkaya, sabah programında saçlarıyla ilgili konuşan Helin Avşar'a sosyal medyadan sert sözler söyledi.
Magazin 18 Ekim 2016 - 14:27

Evlilik programları arasındaki gerginlik, sabah programlarına sıçradı! Her sabah izleyiciyle buluşan Deniz Akkaya ve Helin Avşar arasında da ipler gerildi. Deniz Akkaya pembe saçlarıyla ilgili yorum yapan Helin Avşar’a sosyal medyadan sert sözler söyledi.

Akkaya, bir takipçisinin Helin Avşar’ın, pembe saçlarıyla ilgili yorum yaptığını söyleyince çılgına döndü. Sosyal medyadan takipçisinin yorumunu paylaşan ünlü yorumcu açtı ağzını yumdu gözünü!

denizakkaya

İşte Akkaya’nın Avşar hakkındaki o açıklamaları:

Hiçbir zaman medyada o niye burada bu niye burada diye dusunmedim;benim göremediğim bir sihri yeteneği vardır dedim.
‘Duymayan Kalmasın’ ve geçen seneki yorumculuk hayatımda en büyük vicdan muhasebem bu oldu. Bireysel beğenilerimi pek tabii ki paylaşıyorum ve adam kayırıyorum; ancak negatif söylemlerimin altında hep kadına yapılan haksızlıklara karşı net bir durusum var.

Şimdi gelelim bu örneğe; vermişler bir koltuk debelenip duruyor orada; eksik bilgi, eksik Türkçe, eksik etek(bu tabirden nefret etmeme rağmen yerine cuk diye oturdu.) Yapımcısı iyi arkadaşımdır; Sinan’cığım hangi akla hizmet bu arkadaşı oraya oturttunuz; hangi mesleğin erbabı, hayatın hangi alanında fikir sahibi, hangi yaşanmışlık; hangi başarıları var? Hangi meslek için ter dökmüş, hangi konuda elini masaya vurabilir? Hayatta hangi acılardan geçmiş; empati kurmak için o bilgiye dönebilir zihninde?

Saçım başım benim için hiç mühim değil,olsa zaten böyle radikal kararlar almam.bu suursuz ozguven nereden geliyor onu anlamak mümkün değil elbet…