Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Çakır: Ağzına yüzüne tekmeler yiyerek uyan
Deniz Çakır: Ağzına yüzüne tekmeler yiyerek uyan
Oyuncu Deniz Çakır sosyal medya hesabından geride bıraktığımız gün İzmir'de yaşanan köpek tekmeleme vahşetine dair paylaşımda bulundu.
Magazin 18 Eylül 2017 - 15:48

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Oktay Kaynarca ile başarılı bir performansa imza atan Deniz Çakır aynı zamanda tam bir hayvan dostu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda bu tarafını sürekli olarak gözler önüne seren Çakır’ın son paylaşımı yine bu konuda oldu. İzmir’de geride bıraktığımız günlerde meydana gelen ve sokakta yatan bir köpeğin tekmelenmesine ilişkin videonun ardından tepkisini gösteren Deniz Çakır hesabından sokakta yatan köpeğe dair iki farklı yaklaşımın görüldüğü bir fotoğraf paylaştı ve bu karenin altına da: “Üstteki resimdeki “güzel insanlar” uyuyan köpeği rahatsız etmeden para çekmeye çalışıyor… Alttaki resimdeki şerefsiz pislik de uyuyan köpeğe tekme atıyor…sonra köpek inleyerek kaçıyor… diliyorum ki ağzına gözüne tekmeler yiyerek uyan uykundan.. VİCDANSIZ!” notunu düştü.

deniz-cakir-ic

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.