Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Çakır fotoğraf dalında yarışacak
Deniz Çakır fotoğraf dalında yarışacak
Antalya Film Festivali’nin İstanbul’daki tanıtımında ünlü isimler boy gösterdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Eylül 2016 - 16:04

Bu yıl da birçok yenilik ve birbirinden güçlü film programlarıyla ekim ayında sinema şenliği yaşatmaya hazırlanan Uluslararası Antalya Film Festivali, İstanbul’da, Sortie sponsorluğunda düzenlenen görkemli bir partiyle festival çalışmalarından bir bölümünü duyurdu.

Atv’nin fenomen dizisi “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” da başrol oynayan Deniz Çakır, şık giyim tarzı ile basın toplantısına katıldı. Yalnız başına organizasyona gelen güzel oyuncu, “Herkese merhaba arkadaşlar, bugün İzmir’den geldim. Birkaç saat içinde hazırlanıp hemen buraya geldim” dedi. Antalya Film Festivali’nin önemli bir organizasyon olduğunu belirten Çakır, “Çok güzel ve renkli geçen bir organizasyon oluyor, umarım bu yılda iyi geçer. Bende bu yıl dalımın dışında olacağım, fotoğraf dalında yarışacağım. Doğal fotoğraflar çektim, inşallah güzel olur” dedi. Kendi çektiği resimlerden bir sergi açmayı düşündüğünü belirten Çakır, “Birikim yapıp sergi açmak istiyorum, ancak dizi ve tiyatro olduğundan dolayı fırsat bulamıyorum” dedi.

deniz-cakir-ic

SİZE VERECEK GÜZEL HABERLERİM YOK

Güzel oyuncu Burcu Kara, basın toplantısına yönetmen eşi Fırat Doğu Parlak ile birlikte katıldı. Şık giyimi ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, “Ülkemiz için çok güzel bir festival ve organizasyon oluyor. Bu yılda çok güzel geçeceğini düşünüyorum, aklıma müzik ve oyuncular geliyor” dedi. Tatilden dönen ve yeni sezon hazırlıklarına başladığını belirten Kara, “Bu yıl tatilimiz güzel geçti, yaşanan tatsız olaylar dışında. Bu sezona çok güzel ve enerji dolu girdik, iyi işler yapacağız” dedi. Birçok proje üzerine çalıştığını belirten Kara, “Yakında yeni projeler var ve önümüzdeki günlerde tam olarak belli olacak” dedi. Kız kardeşinin doğum yapması ile teyze olan Kara, kendisinin de teyze olmak isteyip istemediğini soran muhabirlere yanıt verdi. Kara, “Biz de çok arzu ediyoruz, ancak şuan için size verecek güzel haberlerim yok” dedi.

burcu-kara-ic