Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Çakır’ın Ankara paylaşımı
Deniz Çakır’ın Ankara paylaşımı
Ankara'da yaşanan kanlı terör saldırısına tepkiler devam ediyor.
Magazin 16 Mart 2016 - 14:38

‘Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz’ dizisinde başrolü paylaşan Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın dizi aşkı gerçeğe dönüşmüştü. Ancak bu zamana kadar ne Çakır’dan ne de Kaynarca’dan aşk iddialarına cevap geldi.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, Ankara'da yaşanan terör saldırısına tepkisini, Kaynarca ile olan fotoğrafını paylaşarak duyurdu. Duygusal bir yazı kaleme alan ünlü oyuncu fotoğrafa; ‘İnanç ve sevgiyle hayata tutunmalıyız' mesajını yazdı.


Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan yazı sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi. İşte Çakır’ın duygusal mesajı:

Kolumuz kanadımız kırık.. Ruhumuz çekilmiş gibi..Tadımız yok.. Eksiğiz.. Hayat da devam falan edemiyor.. bu kadar eksikle hayat eskisi gibi devam edemez.. Ama zaman; işimize, sevdiklerimize tutunma zamanı… yılgın olmama..üretmeye,sevmeye, iyi insan olmaktan taviz vermemeye devam etme zamanı.. İnanç çok kuvvetli bir duygudur.. Ve iyi şeylere inanan iyi insanların gücü çok büyüktür…inanç ve sevgiyle” notunu düştü.

Son güncelleme: 14:57 - 16.03.2016