Reklamsız Sözcü

Deniz Çakır’ın kaçış planı tutmadı

Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile Beşiktaş, Turgut Vidinli Balıkçısında görüntülendi.
16:2325 Mayıs 2016
Deniz Çakır’ın kaçış planı tutmadı
Deniz Çakır, oyuncu arkadaşı Kadir Çermik ile Beşiktaş, Turgut Vidinli Balıkçısında görüntülendi.

Uzun süre mekanda kalan ve alkol alan Çakır, arkadaşı Kadir Çermik'le bile konuşmakta güçlük çekti. Yanına gelen ve taç satan çocuktan satın aldığı tacı başına takan güzel oyuncu, habercileri karşısında görünce keyfi kaçtı.

deniz-cakir-ic-2

AYILMAK İÇİN KAHVE İÇTİ

Ayakta durmakta dahi zorlanan Deniz Çakır, mekandan çıkmaya hazırlanırken habercilerin kendisini beklediğini görünce arkadaşı Kadir Çermik'i yalnız başına dışarıda bırakıp, mekana geri döndü. Kendisine gelmek için sade Türk kahvesi içen Çakır için Beşiktaş çarşının içerisine araç trafiğine kapalı olan bölüme taksi çağrıldı. Fakat habercilerin taksinin başında beklediğini gören Deniz Çakır tekrar mekana dönüp bir süre daha içeride oturmayı tercih etti.

deniz-cakir-ic

GÖREVLİNİN KOLUNDA KAÇTI

Son çare olarak Deniz Çakır, “Beni arkadan çıkartın. Çantalarım çok ve yürüyemem, bir arkadaş bana yardım etsin.” diyerek, mekan çalışanlarından yardım istedi.

deniz-cakir-ic-2 deniz-cakir-ic-3

Habercilerin taksinin beklediği esnada Çakır, arka kapıdan koşar adım Beşiktaş Çarşı'nın içinde başka bir taksiye doğru koşmaya başladı. Görüntülenmekten kurtulamayan güzel oyuncu, patlayan flaşlardan mekan görevlisinin arkasına saklanarak kurtulmaya çalışsa da tüm gece boyu gösterdiği çabalar başarısızlıkla sonuçlandı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp