Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki hapishaneden listeye girdi
Deniz Seki hapishaneden listeye girdi
Başarılı şarkıcı Deniz Seki cezaevinde bulunduğu sırada bir de dizide rol almıştı.
Magazin 21 Mart 2016 - 08:11

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Musiki eserleri sahipleri grubu MSG”nin dokuzuncu olağan genel kurul toplantısı Sürmeli Otel’de gerçekleştirildi. Dokuz asıl ve dokuz yedek üyenin seçimlerinin yapıldığı toplantıda Garo Mafyan yeniden yönetim kurulu başkanı seçilirken şu an ceza evinde bulunan Deniz Seki, Garo Mafyan’ın listesinden yönetim kuruluna girdi. Yönetim kurulunun dokuz yedek üyesi içinden 2 yedek üye olarak yönetime seçilen Deniz Seki’nin bu karar sonucu çok duygulandığı öğrenildi.

MSG divan kurulu başkanı Ferhat Göçer’in yönettiği seçimlerde bulunan ünlü isimler yeni yönetim kurulunu desteklediklerini ve Garo Mafyan ile yönetime devam edeceklerini bildirdiler.

DENİZ’İN ARKASINDAYIZ

Toplantıya katılan Avrupa müziğin sahibi Cengiz Erdem “Bu yöndeki talebimizi Deniz’e ilettik kendisi mennuniyetle karşıladı.Bizim de yöneticisi olduğumuz MSG birligi Deniz Seki’nin artık masum olduğunu kamuoyuna bildirmek ve onu aramızda görmek istediğimizi açıklamak istiyoruz” dedi.

CEZA EVİNDE GENEL KURULU YAPMAK İSTİYORUZ

Toplantıyı yöneten MSG divan kurulu başkanı Ferhat Göçer ise, “Bizim bir toplantımızı da ceza evinde yapmak istediğimizi yetkililere iletmek istiyoruz. Eğer onlar da buna olumlu cevap verirse Deniz’e böylelikle moral vermiş oluruz, onun özgürlüğüne kavuşması için gün sayıyoruz” dedi.

 

Son güncelleme: 08:49 - 21.03.2016