Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki ve Faruk Salman barıştı!
Deniz Seki ve Faruk Salman barıştı!
Kısa bir süre önce ayrılan Deniz Seki ve Faruk Salman barıştı. Salman, dün akşam sevgilisinin verdiği konseri izleyenler arasındaydı. Seki. ceza evindeyken bile beraberliğini devam ettirdiği Salman ile özgürlüğüne kavuşunca ayrılmıştı. İkilinin ayrılıp barışması, akıllara, "Reklam mı yapıyorlar?" sorusunu getirdi.
Magazin 3 Eylül 2017 - 12:03

Deniz Seki, önceki akşam bayramın 2. günü Kıbrıs Savoy Ottoman Otel’de sahne aldı. Program öncesi basın mensuplarına konuşan Seki, kısa bir süre önce ayrıldığı Faruk Salman ile barıştığını açıkladı.

Bayramları çok özlediğini belirten Seki, “Bayramda küsler barışır, biz birbirimize çok emek verdik. Çok mutluyuz. Faruk’un konsere izlemeye gelenler arasında olması beni çok mutlu etti” dedi.

Çok yakında yeni albümün çıkacağının müjdesini veren Deniz Seki, “İskender Paydaş ile çalışıyorum keyifli şeyler çıkıyor bekleyin” açıklaması yaptı.

Deniz Seki sahneye çıktıkdan sonra nişanlısı tarafından sahneye gül buketi yolladı. Oya Başar, Emel Müftüoğlu, Gülenay Kalkan gibi ünlü isimlerin izlediği Deniz Seki konseri yoğun ilgi gördü…

İkilinin ayrılıp barışması magazin kulislerinde reklam çalışması olarak değerlendirildi.

 

 

Son güncelleme: 13:30 - 03.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.