Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cezaevindeki Deniz Seki’ye dostlarından özel hediye
Cezaevindeki Deniz Seki’ye dostlarından özel hediye
Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nde kalan Deniz Seki'yi sanatçı dostları unutmadı
Magazin 2 Kasım 2016 - 15:00

Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası nedeniyle Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi'nde yaklaşık 22 aydır hükümlü olarak bulunan sanatçı Deniz Seki'ye dostları moral verecek.

Ağustos ayında 38 bin kişinin cezaevlerinden çıkmasını sağlayacak düzenleme sanatçı Deniz Seki’yi kapsamamış ve ünlü sanatçıyı hayalkırıklığına uğratmıştı. Sanatçı dostlarının her zaman destek olduğu Seki’ye bu kez oyuncu Emre Karayel özel bir sürpriz hazırladı.

KENDİ ŞARKISIYLA…

emre

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan ’12 Kalp’ adlı albümde Deniz Seki'nin ‘Masal’ adlı şarkısını okuyan Emre Karayel, iddialı konuştu. Başarılı oyuncu;

“Bu şarkıyı Deniz’i unutmadığımızı hissetmesi için seçtim. Ona kendimce bir hediye verdim. Şarkıyı okuyup İskender Paydaş’a teslim ettim. İddia ediyorum bu projede en iyi okuyan benim… Erkan Petekkaya ve Oktay Kaynarca kendi yorumlarını katarak okumuşlar. Onları da çok beğendim ama kendimden sonra favorim Gizem Karaca” dedi.

Son güncelleme: 17:52 - 02.11.2016