Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Denizde kaçtı karada yakalandı
Denizde kaçtı karada yakalandı
Oyuncu Rojda Demirer, tatil için gittiği Bodrum’da basın mensuplarına bikinili görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 8 Ağustos 2016 - 07:19

Oyuncu Rojda Demirer, tatil için gittiği Bodrum'da basın mensuplarına bikinili görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti. Bu amaçla sakin bir koy bulmak için dağ-tepe yürüyen Demirer'in tüm uğraşları sonuçsuz kaldı.

Çekingen güzel

Canlandırdığı başarılı roller kadar düzgün fiziğiyle de dikkat çeken Rojda Demirer, çekingen tavırlarıyla tatiline damga vurdu. Basın mensuplarını görünce Gümüşlük'te bulunduğı ‘Melengeç' adlı mekanda tüm gün denize girmeden vakit geçirdi. Akşama doğru ise sıcak havaya dayanamayarak meslektaşı Mehtap Bayri ile denize girmek isteyince yola koyuldu.

4

KAÇACAK YER BULAMADI

Gümüşlük'te tatil yapan Rojda Demirer, basına görüntü vermeden denizin tadını çıkarmak istedi. Kendisine eşlik eden Mehtap Bayri ile birlikte harekete geçen Demirer, görüntülenmeyeceğini düşündüğü koylara ulaşmak için dağ-tepe yürüdü. Uzun ve zorlu bir yürüyüş sonrasında ulaşıp denize girdiği koyda bikiniyle görüntülenmekten kurtulamayan oyuncu, fotoğraflanmaktan kurtulamadı.

5