Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deren Talu, Yasmin Erbil, Zeynep Alkan… Bu kızlar gündemden inmiyor
Deren Talu, Yasmin Erbil, Zeynep Alkan… Bu kızlar gündemden inmiyor
Kimi sosyal medya pozlarıyla kimi de aşklarıyla milyonların takibinde... Kimi boynuz kulağı geçti dedirtiyor kimi de tıpkı annesi gibi yorumlarını alıyor.
Magazin 3 Eylül 2017 - 11:17

Son dönemde özellikle magazin dünyasında daha da öne çıkmaya başlayan figürler haline gelen ünlülerin kızları ailelerinin şöhreti altında ezilmemeye kararlı görünüyor. İşte sosyal medyadan takip ettiğiniz yada haberlerini okuduğunuz o kızlar…

Yasmin Erbil

Şovmen Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı cesur pozlarla bir anda gündeme oturdu.

yasmin-erbil-3

Henüz 21 yaşında olan genç kız kısa süre içerisinde yaptığı paylaşımlar üzerinden o kadar çok konuşulur oldu ki Mehmet Ali Erbil gidişe el atmak zorunda kaldı.

yasmin-erbil

Yasmin eğitim görmek üzere İngiltere’ye gönderildi ve gerçekten de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda azalma görüldü.

yasmin-erbil-2

Her ne kadar Mehmet Ali Erbil cephesinden kızının özel hayatına müdahale etmediği yönünde açıklamalar gelmiş olsa da Yasmin’in sosyal medya hesabından eskisi kadar cesur paylaşımlarda bulunmadığı da bir gerçek.

yasmin-erbil-4yasmin-erbil-5yasmin-erbil-6

Zeynep Alkan

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan son günlerin en çok konuşulan isimlerinden…

zeynep-alkan

Alkan’ın Canan Hoşgör ile evliliğinden doğan kızı Zeynep, babasının yönetmen koltuğunda oturduğu dizilerde oyunculuğa göz kırptı.

zeynep-alkan-2

Henüz 19 yaşında olan Zeynep Alkan son zamanlarda sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.

zeynep-alkan-3

Renkli gözleri ve dikkat çekici pozlarıyla kısa sürede magazin muhabirlerinin radarına giren Alkan paylaşımlarıyla takipçi sayısını da artırdı.
zeynep-alkan-4

Zeynep Alkan paylaştığı mayolu pozlarıyla Yasmin Erbil’e rakip olarak gösterildi.

zeynep-alkan-5

Deren Talu

Güzelliği tescilli bir annenin Defne Samyeli’nin kızı olan Amerika doğumlu Dere Talu şimdilerde adına sıkça rastladığımız bir isim.

deren-talu

Dizi ve film teklifleri alan ve yapımcıların peşinden koştuğu Deren Talu uzun boyu ve çekici fiziğiyle kısa sürede şöhret basamaklarını tırmandı.

deren-talu-2

Moda çekimlerinde modellik de yapan Deren’i bu süre zarfında bir de banka reklamında izleme fırsatı bulduk.

deren-talu-3

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve birbirinden güzel paylaşımlara imza atan 21 yaşındaki Deren Talu’yu hakkında çıkan haberlere bakılırsa ilerleyen dönemlerde çok daha fazla görmeye başlayacağız.

deren-talu-4deren-talu-6

Zehra Çilingiroğlu

Listemizdeki diğer isimlere nazaran objektiflerin karşısında büyüyen Zehra Çilingiroğlu bu dünya ile daha barışık bir isim. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları olan 19 yaşındaki Zehra büyüyüp güzelleştikçe kitlelerin ilgisini daha fazla üzerine çekmeye başladı.

zehra

Türkiye’nin önemli magazin figürlerinden Hülya Avşar’ın kızı olduğundan attığı her adım haber olan Zehra belki de bu yüzden özel hayatını pek de özgür yaşayamadı.

zehra-2

Kısa aralıklarla sevgilisiyle görüntülenen ve bir başka haberde de sigara içerken görülen Zehra ailesi tarafından eğitim için yurt dışına gönderilse de kısa süre sonra ülkesine döndü.

zehra-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.