Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deri ayakkabı giyenin ayağını parçalarım
Deri ayakkabı giyenin ayağını parçalarım
Hayvanseverlere böyle seslendi:
Magazin 2 Mart 2016 - 00:27

KÜRK GİYMEYECEĞİNİ İLAN ETTİ

BÜLENT Ersoy, dün telefonla katıldığı magazin programlarında Ömür Gedik'le kürk polemiğine girdi. Programlardan ilkinde konuk olan Ömür Gedik, telefon bağlantısıyla Bülent Ersoy'un hayvanseverliğini kürk giydiğini söyleyerek eleştirdi. Ersoy ise 12 tane kürkü olduğunu, bunun şıklık adına sahne sanatları için gerekli olduğunu ama aynı zamanda hayvanları çok sevdiğini, sokak hayvanlarını her zaman beslediğini söyledi. Ersoy, “Yakında artık ben de kürk kullanmam” sözleriyle programdaki konuşmasını sona erdirince sunucular ve Gedik'ten alkış aldı.

ERSOY daha sonra başka bir televizyon programına bağlandı. Bülent Ersoy “Ömür Gedik de o zaman deri ayakkabı ve çanta kullanmasın, deriyle ilgili hiçbir şey yapmasın ya da beni eleştirmesin” dedi. Yine de bundan sonra kürkten vazgeçtiğini söyleyen Diva, “Beni bir daha hiç kimse kürk giyerken göremez” dedi. Ersoy, “Ben kürk giymeyeceğim ama hayvan seviyorum diyenleri ayakkabı ve çanta kullanırken görürsem vay hallerine. Ayakkabı deriden yapılmıyor mu? Yalın ayak yürüyecekler. Deri ayakkabı giyeni görürsem ayağını parçalarım” dedi.

Son güncelleme: 14:30 - 02.03.2016