Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Derya Alabora, sette kaza atlattı! Rol arkadaşı gözyaşlarına boğuldu
Derya Alabora, sette kaza atlattı! Rol arkadaşı gözyaşlarına boğuldu
Usta oyuncu Derya Alabora, başrolünü oynadığı ‘Cici Babam’ filminin setinde talihsiz bir kaza yaşadı. Sanatçı bisikletten düştü ve ayağı kırıldı.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 14:57

Oyuncu Derya Alabora, Muğla Akkaya'da dün öğlen saatlerinde rol aldığı Cici Baba filminin basın toplantısından önce çekilen son sahnede, Mahir İpek'le şakalaşarak bisiklete binerken kaza geçirdi. İkili birden dengelerini kaybedip yere düştü. Ayağı kırılan Alabora hastaneye kaldırıldı. Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine Mahir İpek, rol arkadaşı bisikletten düşüp ayağını kırınca üzüntüden ağladı.

İSTANBUL’A GÖTÜRÜLDÜ
Ambulansın gelmesinden sonra Alabora'nın ayağına bandaj takılarak, Ahu Hastanesi'ne kaldırıldı. Oyuncunun, ayağındaki kırılma nedeniyle sete ara verildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından, Alabora, ambulans uçakla İstanbul’daki Florence Nightingale Hastanesi'ne götürüldü. ‘Güldür Güldür' ekibinin senaryosunu yazdığı filmde İpek ve Alabora dışında Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu başrolünü paylaşıyor.

Son güncelleme: 14:58 - 30.07.2017