Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
DiCaprio petrol endüstrisine ateş püskürdü
DiCaprio petrol endüstrisine ateş püskürdü
Dünyaca ünlü oyuncu Leanardo Di Caprio petrol endüstrisinin açgözlülüğüne isyan etti.
Magazin 21 Ocak 2016 - 14:28

İsviçre’nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu kapsamında verilen Kristal Ödülleri sahiplerini buldu. 12 dalda Bu yıl 22.si verilen ödüle ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, sanatçı Olafur Eliasson, müzisyen will.i.am ve oyuncu Yeo Chen layık görüldü. Leonardo DiCaprio, Çevre ve iklim değişikliği üzerine yaptığı çalışmalar nedeniyle ödüllendirildi.

 

Oscar’a aday gösterilen Revenant filminin başrol oyuncusu, dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio ödül töreninde petrol endüstrisine isyan etti. DiCaprio “Geleceğimiz için petrol endüstrisinin açgözlülüğüne daha fazla göz yumamayız. Artık yeter!.. Dünya bundan daha iyisini biliyor, bizler daha iyisini biliyoruz. Geçen ay dünya liderleri Paris’te karbon emisyonuyla ilgili tarihi bir anlaşmaya imza attılar. Bu daha ilk aşama ama geleceğimiz için verdiğimiz kavgada zafere uzun bir yolumuz var. Bu süreçte değişim için gereken bağlılığa ve beceriye sahip olmalıyız.” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 14:40 - 21.01.2016