Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Kınalı, Sibel Can’ın hareketi sonrası sert konuştu
Didem Kınalı, Sibel Can’ın hareketi sonrası sert konuştu
Bayramda Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Sibel Can’ın, otel yönetimiyle konuşup kadrosunda bulunan oryantal Didem’i programda çıkarttığı iddia edildi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Temmuz 2016 - 08:09

Kıbrıs'ta bir otelde bayramın ikinci günü sahne alan Sibel Can, kadrosunda dansöz istememiş. Otel yetkilileri ile görüşerek kadroda dansöz olarak bulunan oryantal Didem Kınalı’nın çıkarılmasını istemiş. Didem Kınalı son anda kadro dışı bırakıldığını öğrenir öğrenmez, ‘Sibel Can benim ekmeğime nasıl mani olur?' diyerek sinirlenip twitter hesabından vermiş veriştirmiş.

İLGİLİ HABERSibel Can'ın annesiyle arasında 5 yaş varmışSibel Can’ın annesiyle arasında 5 yaş varmış

Oryantal Didem, twitter hesabından Sibel Can’a hitaben şunları yazmış: ” Bir zamanlar benim gibi oryantallik yapan ya da benim gibi dansöz olan şimdilerde solist olan sanatçılar var. Şimdilerde de kadrolarında dansöz istemiyorlarmış. Bir zamanlar Tatlıses’te çalışırken ne kadar sevdiklerini söylüyorlardı şimdi ne değişti bilmiyorum ama insanların ekmek paralarıyla oynamayın. Ne oldum değil ne olacağım deyin bence… Allah büyük rabbim herkesin gönlüne göre versin. Neyle gelirsen gel Kul hakkıyla gelme demiş rabbim. Ben asla geldiğim yeri unutmam ” diye yazarak üzüntüsünü belirtmiş.