Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan açtı ağzını yumdu gözünü
Didem Soydan açtı ağzını yumdu gözünü
Didem Soydan üzeri örtülmek istenen tecavüz olaylarına tepkisini böyle gösterdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 24 Mart 2016 - 07:13

Manken Didem Soydan adını son zamanlarda çok daha fazla duymaya başladık. Gerek katıldığı projeler olsun gerekse Can Bonomo ile evlilik yolunda ilerleyen ilişkisi Didem Soydan her zaman için magazin sayfalarında kendisine yer buluyor. Soydan aynı zamanda sosyal medyadan gündeme dair görüşlerini de aktarmaktan çekinmeyen bir isim. Başarılı mankenin sosyal medyadan yaptığı son paylaşım ülkemizde yaşanan çocuk tecavüzleriyle ilgili olmuş.


Özellikle hükümet partisi yüzünden Çocuk İstismarını engelleme komisyonunun meclisten geçmemesinin ardından bir paylaşımda bulunan Didem Soydan duygularını şu kelimelerle ifade etmiş: Arkadaş anlatamıyormuyuz ? Anlamıyormusunuz ?Çıldıralım mı istiyorsunuz ? ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDİYORLAR ! Kanıtları ellerinizde ! Siz meclistekiler ! Sizi ne ayağa kaldırır anlamıyorum ki ? İlla bacınız ,kardaşınız ,çocuğunuz ,kendiniz mi istismar edilince anlayacaksınız ? Yahu siz orada ne yapıyorsunuz? Allah baba da belanızı vermiyor bizi çıldırtacakmısınız !?