Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan’dan takipçisine sert yanıt
Didem Soydan’dan takipçisine sert yanıt
Ünlü manken Didem Soydan, bir takipçisi tarafından gelen yoruma sert cevap verdi.
İmge BALIK
Magazin 7 Ekim 2016 - 10:19

Pek çok moda markasıyla başarılı iş birlikleri yapan ve son olarak dünyaca ünlü spor performans markası Puma'nın globalde çalıştığı modellerden biri olan Didem Soydan’ın marka için çekilen fotoğrafları şehrin reklam alanlarında boy göstermeye başladı.

Didem Soydan, heyecanını ve mutluluğununu reklam panolarını çektiği fotoğrafına ‘Şehrin timeline’nına düştüğümde ben’ notuyla paylaşınca, ünlü modele ilginç bir yorum geldi.
didem

Soydan’ın takipçisi ‘Gerçekten Arnavut olarak mı tanıtıyorsunuz kendinizi?’ diye sorunca, ünlü model; ‘He evet Amerika’lılar da ölüyolarmış Arnavut diyince bütün işleri önüme serdiler ayrıca dedimki ben dedim SON ARNAVUTUM daha üretmeyecekler. Olacak iş mi allah aşkına :)’ şeklinde yanıt vererek hakkında çıkan iddialara da açıklık getirmiş oldu.

‘Benim Arnavut kadınlarım’
Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde  Donny Gleam isimli bir arkadaşıyla partiye katılmış, Gleam içlerinde Didem Soydan’ın da olduğu fotoğrafını ‘Benim Arnavut kadınlarım’ notuyla paylaşmıştı. Bunun üzerine, şu sıralar kariyerine New York’ta devam eden Didem Soydan’ın kendisini yurtdışında Türk değil, Arnavut olarak tanıttığı iddia edilmişti.

fft16_mf7746524