Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çiçek Deniz, ABD’nin ünlü film platolarını ziyaret etti
Dilan Çiçek Deniz, ABD’nin ünlü film platolarını ziyaret etti
Dilan Çiçek Deniz, hayalini gerçekleştirdi, dünya film endüstrisinin merkezi olan Universal Stüdyoları'nı ziyaret etti. Güzel oyuncu, film platoların çok etkileyeceği olduğunu belirtip, ilginç deneyiminden kareleri de takipçileriyle paylaştı.
Magazin 11 Temmuz 2017 - 18:57

Türkiye Güzeli seçildikten sonra mankenliğin yanı sıra oyunculuk da yapmaya başlayan Dilan Çiçek Deniz, mesleğine dair izlenimlerde bulunmak üzere gittiği ABD’de Universal Stüdyoları’nı ziyaret etti.

Müthiş bir deneyim yaşadığını ifade eden Deniz, ziyareti sırasında bol bol fotoğraf çekip takipçileriyle paylaştı. Görkemli stüdyolardan çok etkilenen güzel oyuncu, duygularını “Nereden başlasam? Uzun zamandır istediğim bir turu yaptığım için çok mutluyum. Önce stüdyo turu yaptık. Filmlerin ve dizilerin çekildiği yerleri görmek, minik set sırlarını öğrenmek harikaydı. Fotoğraftaki mekânı New York sahneleri için kullanıyorlar. Arkadaki mavi pencereli bina Spiderman filminde kullanılan gökdelenin ta kendisi… Evet gerçekte çok minik. Özel efektlerle ilgili bir seminere de girdik. Çok şey öğrendim. Diğer fotoğrafları öğrendiğim bilgilerle paylaşacağım” satırlarıyla paylaştı.

dilandenizst
Dilan Deniz, Harry Potter filmlerinin efsanevi tren sahnelerinin çekildiği alanda da poz vermeyi unutmadı.

dilanpotter