Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilber Ay katıldığı programda Kadere Mahkumlar’ın neden bittiğini açıkladı
Dilber Ay katıldığı programda Kadere Mahkumlar’ın neden bittiğini açıkladı
Dilber Ay canlı yayında konuk olduğu Duymayan Kalmasın programında dikkat çekici açıklamalar yaptı.
Magazin 24 Kasım 2016 - 11:08

Flash TV ekranlarında dünyada benzeri olmayan bir formata imza atan ve hapisteki mahkumların duygularına tercüman olmaya çalışan Dilber Ay, Duymayan Kalmasın programında Kadere Mahkumlar adlı programın neden bittiğini açıkladı.

dilber-ay

“Ben o program yüzünden şeker hastası oldum” diyen Ay, “O programı gözyaşları içinde ciğerim yanarak yapıyordum, o işin sorumluluğu çok ağırdı” ifadelerini kullandı. Dilber Ay, programın bitme sebebi olarak, hapishaneden kendisine gönderilen bir mektubu gösterdi. İstediği kızı ailesinin reddetmesi yüzünden yaşadığı sıkıntıyı kendisiyle paylaşan bir gencin haline çok üzüldüğünü söyleyen Dilber Ay, “Keşke o mektup bana bir hafta önce gelseydi o zaman ben o kızı alır nikahı yapar maddi manevi olarak da yardım ederdim ancak geç kalmışız” dedi. Sunucuların mektubu gönderen çocuğa ne olduğunu sorması üzerine çocuğun intihar ettiğini söyleyen Ay, bu gelişmenin ardından programı bitirme kararı almış. Ay, bunun dışında hapishanedeki Deniz Seki’ye de destek verdi. “Onu arkadaş kurbanı olarak görüyorum” diyen Ay, sözlerini Deniz Seki’yi Allah kurtarsın diyerek bitirdi.

İLGİLİ HABERDeniz Seki'den mektup varDeniz Seki’den mektup var

İLGİLİ HABERCezaevindeki Deniz Seki'ye dostlarından özel hediyeCezaevindeki Deniz Seki’ye dostlarından özel hediye

Son güncelleme: 11:27 - 24.11.2016