Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 61. yeni bölüm fragmanı izle: Sezon finali izle
Diriliş Ertuğrul 61. yeni bölüm fragmanı izle: Sezon finali izle
Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde kayı obasında gerilim bitmek bilmiyor. Öte yandan dizi bu bölümü ile sezon finaline giriyor.
Magazin 8 Haziran 2016 - 11:21

 TRT 1’in yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren dizisi Diriliş Ertuğrul’un 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde kayı obasında gerilim hızla artıyor. Ertuğrul'un kayı obasında ayrılmak istemesini abisi Sungurtekin izin vermeyeceğini açıklıyor. Ertuğrul kendisine inananlarla beraber obadan ayrılacağını söylüyor. Yola çıkmadan önce Hayme ananın elini öperek helallik aldığını görüyoruz bu bölümde.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Diriliş Ertuğrul 61. yeni bölümü ile 8 Haziran 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de.
Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, dizinin yeni sezonundan sonra kadrodan ayrılacağı öğrenildi.

Engin Altan Düzyatan'ın TRT'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolünün önümüzdeki sezon sona ereceği, rolünün sona ermesiyle birlikte dizi ekibiyle arasına mesafe koyduğu iddia ediliyor.
Düzyatan, yönetmenliğini Mete Sözer'in üstlendiği ve Cem Davran, İlyas Salman, Açelya Devrim Yılhan ve Meral Çetinkaya gibi oyuncuların dikkat çektiği yeni filminin basın gösteriminde Kanyon'da yerini aldı.

Son güncelleme: 11:24 - 08.06.2016