Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 63. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul’un içine düştüğü zor durum göze çarpıyor! İzle
Diriliş Ertuğrul 63. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul’un içine düştüğü zor durum göze çarpıyor! İzle
Diriliş Ertuğrul 63. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sultan Aleddin'in casusunu Simon'un elinden kurtarmak için kurt postuna bürünen Ertuğrul Bey, içine düştüğü zor durumdan hem kendini hem casusu kurtarabilecek mi? Simon, Ertuğrul Bey'in de sultanın casusu olduğunu öğrenebilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul 63. bölüm 1. ve 2. fragmanı, yeni bölümün geniş özeti...
Magazin 1 Kasım 2016 - 07:30

Diriliş Ertuğrul 63. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Ertuğrul, fragmanda yeni düşmanına dair bilgiler verirken bir yandan da kılıç kullanmadaki maharetini herkese göstermektedir. Sultan’ın habercisini Haçlıların elinden kurtarmak için kurt posuna bürünen Ertuğrul esir mi düşecek yoksa kurtulacak mı bu bölümde belli olacak. İşte Diriliş Ertuğrul 63. bölüm 1. ve 2. fragmanı, yeni bölüm özeti…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. YENİ BÖLÜM GENİŞ ÖZETİ

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç'in yer aldığı, yeni sezonda Kürşat Alnıaçık, Lebip Gökhan gibi oyuncularla kadrosunu genişleten TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş ‘'Ertuğrul'' 63. bölümü ile ekrana gelecek. Sultan Alaeddin'den aldığı casusluk görevini kurt postuna girerek yerine getiren Ertuğrul Bey, Sultan'ın habercisini kurtarabilmek için yaptığı operasyonda yaralanıp esir düşmenin eşiğine gelmiştir. Ertuğrul Bey bu zor durumdan hem kendini, hem sultanın habercisini nasıl kurtaracaktır?

Yeni topraklar, yeni strateji

Artık oba beyi olan Ertuğrul Bey, kılıç kullanmadaki maharetine Hanlı Pazar'da ticaret yapma çabası da eklenince Kayılar alışık olmadıkları bir mücadelenin içine girer. Çünkü Hanlı Pazar, ticaretin beşiği olduğu gibi Ural ve Simon gibi en usta ticaret erbaplarını da bünyesinde barındıran kirli bir bataklıktan farksızdır. Ertuğrul Bey bu alışık olmadığı ortamda ayakta kalabilmek için ne tür adımlar atmak zorunda kalacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Oyun var oyun içinde!

Çavdaroğlu Obasının beyi olan Candar Bey, sağ kolu ve en yakın dostu olan Toktamış'ın akıl almaz şekilde ölümünün etkisindedir. Pazarda yaptığı gayrı nizami ticaret yüzünden cephe aldığı oğlu Ural ise Toktamış'ın yaptığı saldırıda Candar Bey için kendisini siper etmiştir. Candar Bey' in oğlu Ural'ın yaptığı bu hareket karşısında ne yapacaktır? Ural Bey'in ise kurduğu bu oyunu sürdürmek için atacağı yeni adımlar nelerdir?

Yabancı toprakların tanıdık düşmanları…

Ertuğrul'un eski düşmanları olan Tapınakçılar ise bu yeni topraktaki Hanlı Pazar'ı ve tüm ticari faaliyetleri ellerinde tutmaktaydılar. Başında Hancı Simon'un bulunduğu bu şebeke, bir yandan ticari faaliyetleri yürütüp bölge ekonomisini elinde tutarken; diğer yandan da Anadolu'ya yapılacak olan Haçlı Seferine karşı savunmasız bir şekilde bırakmaya çalışmaktaydı. Bu faaliyet neticesinde Sultanın habercisini eline geçiren Simon, onu kurtarmaya gelen Ertuğrul'un, Sultanın casusu olduğunu öğrenebilecek miydi?

Kayı: Dört yanı ateşle çevrili kaynayan bir kazan,

Beylerin toy talebini reddeden Ertuğrul Bey'in bu davranışı kendi otağında dahi tepkiyle karşılanmıştı. Tekrarlanan talepler karşısında toplanan toyda ise alınacak kararlar nelerdir? Hayatını kurtarıp, obasına gelmesine müsaade ettiği Haçaturyan'ın vereceği müjdeli haber Ertuğrul Bey' i umutlandırırken, yaşanacak hangi gelişme Kayı Obasında ki yanmakta olan ateşin daha da harlanmasına sebep olacaktır?

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın yazdığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş ‘'Ertuğrul'' 2 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında olacak.