Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı? Diriliş son bölümde neler oldu? İzle
Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı? Diriliş son bölümde neler oldu? İzle
Diriliş Ertuğrul 3. sezona fırtına gibi girdi. Dün akşam yayınlanan dizinin 62. son bölümü, hayranları tarafından soluksuz izlendi. Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 62. yeni bölümünde Ertuğrul Bey ve adamları, kendilerine kurulan tuzağı farketmeyip Simon tarafında esir düştüler. Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanında yeni bölüme dair ipuçları veriyor. Ertuğrul Bey ve adamları kurtulabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 62. son bölümü kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler için haberimizde. İşte Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 27 Ekim 2016 - 08:11

Diriliş Ertuğrul 62. bölümü ile 3. sezona merhaba dedi ve dün akşam hayranları tarafından heyecanla ve coşkuyla izlendi. Ve hemen ardından Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş dizisi 62. bölüm sonunda Ertuğrul Bey ve alpleri gittikleri avda tuzağa düşürülüp yakalanmıştı. Fakat Ertuğrul Bey ve adamları, Selçuklu casusunu almak üzereyken casus öldürülür. Yine de cesedi alıp kaçarlar. Ertuğrul Bey, yeni bölüm fragmanında görüldüğü üzere casusunun kafasına kazılmış gizli mesajı keşfeder. Bu mesajda Haçlıların casusunun Simon olduğu yazmaktadır. Simon, bunun üzerine rahat durmaz ve Ertuğrul Bey’in obası için aldığı erzağı yakar. Bu sırada erzağı götürürken Turgut Alp de yaralanır.

Diğer yandan 62. bölümde Candar Bey, arkadaşının kendisine durduk yere saldırmasını. gözünün dönmesine bir anlam veremez. Elleri arkadaşının kanı içinde kalan Candar Bey, bu işin arkasında kim var çözmeye çalışacak. Diziye yeni bölümde Aliyar isimli karakter katılacağı fragmanda gözüküyor. Aliyar, tam abisi Aslıhan’a tokat atacağı sırada onu durdururken görülüyor. Ertuğrul Bey, kervana olanları öğrenmiş ve bu olayları kendine en yakın adamları ile görüşmek üzere toplanmıştır. Simon ile Maria’nın bu hareketlerine karşın Ertuğrul Bey oku kırarak “Onu toprağın dibine gömeceğiz”. der. Diriliş Ertuğrul 62. son bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölüm fragmanı…

Diriliş Ertuğrul 62. son bölümü izlemek için tıklayınız

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 3.SEZON GENEL KONUSU

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey'i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon'a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey'den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey'in büyük oğlu Ural'ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey'in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları'nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul'un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey'i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…