Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 63. bölümde önemli gelişme! (Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı izle)
Diriliş Ertuğrul 63. bölümde önemli gelişme! (Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı izle)
Diriliş Ertuğrul 63. son bölümü ile ekranlara geldi. Yeni yurdunda obasını savunmak ve korumak isteyen Ertuğrul Bey, Haçlılar ile girdiği savaşta yalnız bırakılmıştır. Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey "At izi it izine karışmadan bu siste yolumuzu bulmalıyız" sözü ile hainlere dikkat çekiyor. İşte Diriliş Ertuğrul 63. son bölümü ve 64. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti...
Magazin 3 Kasım 2016 - 07:32

Diriliş Ertuğrul 63. bölümü ile hayranlarını ekran başına kilitlerken bir çarşamba akşamı daha en çok izlenen televizyon programı oldu. 3. sezonda Ertuğrul Bey ve obası, yeni yurt, yeni yeni hayata alışmaya çalışırken yeni bir düşmanla yaka paça olurlar. Sultan’ın casusluğunu yapan Ertuğrul Bey, Haçlıların elinde esir olan casusu kurtarmak için kendini ve kayıları tehlikeye atar. Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanında iki oba arasını bozmak isteyenler hain planlarını devreye soktu. Diriliş Ertuğrul 63. son bölümü ve 64. yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 63. son bölüm izle (Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı izle)

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kurt pusuya düşünce kurtulmayı değil, intikamı düşünür. Sultan Alaeddin'den aldığı casusluk görevini kurt postuna girerek yerine getiren Ertuğrul Bey, Sultan'ın habercisini kurtarabilmek için yaptığı operasyonda yaralanıp esir düşmenin eşiğine gelmiştir. Ertuğrul Bey bu zor durumdan hem kendini, hem sultanın habercisini nasıl kurtaracaktır?

Yeni topraklar, yeni strateji… Artık oba beyi olan Ertuğrul Bey, kılıç kullanmadaki maharetine Hanlı Pazar'da ticaret yapma çabası da eklenince Kayılar alışık olmadıkları bir mücadelenin içine girdiler. Çünkü Hanlı Pazar, ticaretin beşiği olduğu gibi Ural ve Simon gibi en usta ticaret erbaplarını da bünyesinde barındıran kirli bir bataklıktan farksızdı. Ertuğrul Bey bu alışık olmadığı ortamda ayakta kalabilmek için ne tür adımlar atmak zorunda kalacaktır?

Oyun var oyun içinde! Çavdaroğlu Obasının beyi olan Candar Bey, sağ kolu ve en yakın dostu olan Toktamış'ın akıl almaz şekilde ölümünün etkisindedir. Pazarda yaptığı gayrı nizami ticaret yüzünden cephe aldığı oğlu Ural ise Toktamış'ın yaptığı saldırıda Candar Bey için kendisini siper etmiştir. Candar Bey' in oğlu Ural'ın yaptığı bu hareket karşısında ne yapacaktır? Ural Bey'in ise kurduğu bu oyunu sürdürmek için atacağı yeni adımlar nelerdir?

Yabancı toprakların tanıdık düşmanları… Ertuğrul'un eski düşmanları olan Tapınakçılar ise bu yeni topraktaki Hanlı Pazar'ı ve tüm ticari faaliyetleri ellerinde tutmaktaydılar. Başında Hancı Simon'un bulunduğu bu şebeke, bir yandan ticari faaliyetleri yürütüp bölge ekonomisini elinde tutarken; diğer yandan da Anadolu' ya yapılacak olan Haçlı Seferine karşı savunmasız bir şekilde bırakmaya çalışmaktaydı. Bu faaliyet neticesinde Sultanın habercisini eline geçiren Simon, onu kurtarmaya gelen Ertuğrul'un, Sultanın casusu olduğunu öğrenebilecek miydi?

Kayı: Dört yanı ateşle çevrili kaynayan bir kazan… Beylerin toy talebini reddeden Ertuğrul Bey'in bu davranışı kendi otağında dahi tepkiyle karşılanmıştı. Tekrarlanan talepler karşısında toplanan toyda ise alınacak kararlar nelerdir? Hayatını kurtarıp, obasına gelmesine müsaade ettiği Haçaturyan'ın vereceği müjdeli haber Ertuğrul Bey' i umutlandırırken, yaşanacak hangi gelişme Kayı Obasında ki yanmakta olan ateşin daha da harlanmasına sebep olacaktır.