Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm izle: Ertuğrul Bey, nasıl bir yol izleyecek? (9 Kasım Çarşamba TRT 1)
Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm izle: Ertuğrul Bey, nasıl bir yol izleyecek? (9 Kasım Çarşamba TRT 1)
Diriliş Ertuğrul 64. bölümde neler olacak? Ekranların rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul, kervana yapılan saldırı sonrası yeni bir plan üzerine çalışmaya başlar. Saldırı sonrası hayatını kaybeden alplerin cenazelerinin obaya gelmesi moralleri iyice bozdu. Peki Ertuğrul bu duruma karşı nasıl bir yol izleyecek? İşte Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı, özeti ve online izleme bağlantıları...
Magazin 9 Kasım 2016 - 14:56

Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında  hayranları ile buluşuyor. Rekortmen dizinin 3. sezonunda obası ile yeni yurdunda Ertuğrul Bey ve kayılar, geçinebilmek için kilim ticaretine girişmişti. Fakat Vahfizci Yahya emrindeki haçlılar ile yeni bir savaşa sürüklenmiştir. Obasının tek geçim kaynağı olan kilim ticaretini yaptığı kervanı saldırıya uğramış ve kayılar şehit düşmüştür. Ertuğrul Bey, yeni düşmanına karşı nasıl bir yol izleyecek? Diriliş Ertuğrul 64. bölümü bu akşam yayın saati 20.00’da aşağıdaki linkten online olarak izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm izle (9 Kasım Çarşamba TRT 1 20.00)

Vaftizci Yahya'yı bulmak için verdiği mücadele devam ederken diğer taraftan da Ural Bey'le ticaret savaşına giren Ertuğrul, kilimlerini sattığı Venediklilerle yanında gönderdiği Turgut ve Alplerinin saldırıya uğradığı haberi obada soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 63. bölümü 2 Kasım akşamı ekranlara geldi. Sultan Alaeddin'in verdiği gizli görevi yerine getirmek için kurt postuna giren Ertuğrul ve Alpleri tutsak edilen casusu kurtarmak için girdikleri mücadelede kazanan taraf oldu. İşte Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 64. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kayılar sıkıntıyla geçen uzun bir dönemin ardından yaptıkları kilim ticaretiyle ilk defa rahat bir nefes almışlardır. Ancak bu rahatlık kilimleri taşıyan kervanın baskına uğramasıyla yerini tekrar sıkıntılı bir sürece bırakır. Ertuğrul Bey için daha zor zamanlar başlamıştır. Obanın huzurunu henüz sağlamış olan Ertuğrul Bey tekrar meydana gelen ekonomik sıkıntılarının yanına şehit olan alpların üzüntüsünün eklenmesiyle yeni bir çıkmazla karşı karşıya kalmıştır. İntikam alma duygusu ve siyasi sorunlar arsında kalan Ertuğrul Bey nasıl bir yol izleyecek?

Hırsının kurbanı olan Ural Bey, yaptırdığı baskınla büyük bir riski göze almıştır. Artık yapması gereken hamle bellidir; kendisine doğrultulan suçlamalardan kurtulmak… Olayları uzaktan izleyen Simon, bir anda eline geçen fırsatla dengeleri değiştirme imkânına kavuşmuştur. Bu kozu hiç çekinmeden kullanan Simon hedefine ulaşabilecek midir?

Obaya hızlı bir giriş yapan Aliyar, bir anda ortasında kaldığı ateş çemberinden çıkabilecek midir? Gördükleri karşısında dehşete düşen Aliyar, adalet ve merhamet duygusuyla gerçekler arsında sıkışıp kalmıştır. Aliyar'ın alacağı kararlar ve Candar Bey'in hiç beklenmeyen bir anda Ertuğrul Bey'e yapacağı teklif iki obanın kaderini belirleyecektir.

Son güncelleme: 15:24 - 09.11.2016