Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’i derinden sarsan olay ne?
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’i derinden sarsan olay ne?
Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölümü bu akşam TRT 1 ekranlarında hayranları ile buluşacak. Dizinin yeni bölüm fragmanları izleyicileri merak içinde bıraktı. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında Sadettin Köpek'in Simon ile gizli buluşması göze çarpıyor. Sadettin Köpek'in Simon ile nasıl bir anlaşma yapacağı bu akşam ortaya çıkacak. Ertuğrul Bey ise fragmanda derinden sarsan bir olay ile karşı karşıya gelir. İşte Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanları ve bölüm özeti...
Magazin 23 Kasım 2016 - 09:46

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölümü bu akşam TRT 1 ekranında hayranları ile buluşacak. Reyting rekortmeni dizinin yeni bölümüne dair 2 fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizinin yeni yayınlanan 2. fragmanında Sadettin Köpek’in Simon ile gizli toplantısı dikkat çekiyor. Yeni sezonda ilk defa gözülecek olan Sadettin Köpek ile Simon nasıl bir anlaşma içerisindeler merak ediliyor. Yeni fragmanda dikkat çeken diğer ayrıntı Ertuğrul Bey’i yıkan kervana yapılan baskın! Bir kere daha baskına uğrayan kervanda birçok ölünün olması Ertuğrul Bey’i derinden sarsıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanları, yeni bölüm özeti…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. BÖLÜM 1. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. BÖLÜM ÖZETİ

Kılıçların Parıldadığı An…
Kayıların ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı Pazarda kilimhane yeri için Simon ile görüşmeye gidilmiştir. Ancak yaşanan gelişmelerin ardından kılıçların çekilmesiyle süreç başka bir hal almıştır. Çekilen kılıçlar kınlarına kanlı mı girecek, yoksa kansız mı?

Riskli Ortaklığın Bilinmez Akıbeti…
Ertuğrul Bey'in Candar Bey'in teklifini Ural'a rağmen kabul etmesinin ardından oluşan durum hangi olaylara gebe olacak? Ortaklığa baştan beri karşı olan Ural'ın bu yeni durum karşısında atacağı adım ne? Bütün bunlar yaşanırken Candar Bey'in Ural'ın işlerini Aliyar'a vermesi, Ural ile Aliyar arasında nasıl bir gerilim yaratacak?

İki ihtimalin Gizemi…
Uğradığı baskının ardından yaralı kurtulan Turgut Alp'ın beklenmeyen tepkisi herkeste şok etkisi yaratmıştır. Son baskının ardından yaşadığı tüm sıkıntıların sebebini Ertuğrul Bey'in aldığı kararlara bağlayan Turgut'un bu durumundan istifade etmeye çalışan Simon, ne tür bir oyun içindedir? Turgut'un hayatta kalmasını sağlayan Maria ile Turgut'un ilişkisinde ne tür gelişmeler olacak? Bütün bunlar olurken Bamsı'yla tekme tokat kavga eden Turgut'un Ertuğrul'la ilk karşılaşmasında neler yaşanacak?

Yiğidin başından bela eksik olmaz…
Artık birlikte iş yapmak zorunda olan Kayı ve Çavdar kadınlarının bu ortaklığa tepkileri nasıl olacak? Her şeyin iyi olduğu düşünülürken Kayı kadınlarını bekleyen tehlike ne? Sultan'ın bölgedeki gözü olan Ertuğrul Bey'in dünyasını yıkacak olan şok gelişme ne olacak?

Son güncelleme: 10:46 - 23.11.2016