Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm izle (Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı)
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm izle (Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı)
Diriliş Ertuğrul 66. son bölümü dün akşam TRT 1 ekranlarında heyecanla izlendi. Ertuğrul Bey, kervanına yapılan saldırı ile derinden sarsılırken Emir Sadettin Köpek'in yeniden boy göstermesi ve Simon ile gizli buluşmaları merakla takip edildi. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölümü fragmanında ise Ertuğrul Bey'in çevresini saran kişiler tarafından esir alındığı sahne şok etti. Ertuğrul Bey bu durumdan nasıl kurtulacak? İşte Diriliş Ertuğrul 66. bölümü ve 67. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 24 Kasım 2016 - 08:56

Diriliş Ertuğrul 66. son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Hayranları tarafından merakla izlenen son bölümde Sadettin Köpek’in geri dönmesi ve Simon ile gizli işbirliğine girmesi bölüme damga vuran sahnelerdi. TRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul 66. bölümde Ertuğrul Bey, kervanına yapılan saldırı ve birçok kişiyi kaybetmesi ile tekrar yıkıldı. Dizinin 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve Sadettin Köpek’in Simon’a Ertuğrul Bey’in casus olduğunu söylediği görülüyor. Fragmanda aynı zamanda Ertuğrul Bey’in cenk ettiği bir sahnede üzerine ağ atılarak yakalandığı gözüküyor. Ertuğrul Bey, bu durumdan nasıl kurtulacak merak konusu. İşte Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı..

Diriliş Ertuğrul 66. son bölümü izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 66. BÖLÜM ÖZETİ

Kılıçların Parıldadığı An…
Kayıların ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı Pazarda kilimhane yeri için Simon ile görüşmeye gidilmiştir. Ancak yaşanan gelişmelerin ardından kılıçların çekilmesiyle süreç başka bir hal almıştır. Çekilen kılıçlar kınlarına kanlı mı girecek, yoksa kansız mı?

Riskli Ortaklığın Bilinmez Akıbeti…
Ertuğrul Bey'in Candar Bey'in teklifini Ural'a rağmen kabul etmesinin ardından oluşan durum hangi olaylara gebe olacak? Ortaklığa baştan beri karşı olan Ural'ın bu yeni durum karşısında atacağı adım ne? Bütün bunlar yaşanırken Candar Bey'in Ural'ın işlerini Aliyar'a vermesi, Ural ile Aliyar arasında nasıl bir gerilim yaratacak?

İki ihtimalin Gizemi…
Uğradığı baskının ardından yaralı kurtulan Turgut Alp'ın beklenmeyen tepkisi herkeste şok etkisi yaratmıştır. Son baskının ardından yaşadığı tüm sıkıntıların sebebini Ertuğrul Bey'in aldığı kararlara bağlayan Turgut'un bu durumundan istifade etmeye çalışan Simon, ne tür bir oyun içindedir? Turgut'un hayatta kalmasını sağlayan Maria ile Turgut'un ilişkisinde ne tür gelişmeler olacak? Bütün bunlar olurken Bamsı'yla tekme tokat kavga eden Turgut'un Ertuğrul'la ilk karşılaşmasında neler yaşanacak?

Yiğidin başından bela eksik olmaz…
Artık birlikte iş yapmak zorunda olan Kayı ve Çavdar kadınlarının bu ortaklığa tepkileri nasıl olacak? Her şeyin iyi olduğu düşünülürken Kayı kadınlarını bekleyen tehlike ne? Sultan'ın bölgedeki gözü olan Ertuğrul Bey'in dünyasını yıkacak olan şok gelişme ne olacak?