Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey’in oğlu Gündüz öldü mü?
Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey’in oğlu Gündüz öldü mü?
Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı izleyen dizinin hayranları gözyaşlarına boğuldular. Kervana yapılan saldırı esnasında ok ile yaralanan Ertuğrul Bey'in oğlu Gündüz'ün durumu meçhul. Halime ve Aslıhan'ın da esir düşmesi sonrası Ertuğrul Bey iyice yıkılır. Diriliş Ertuğrul'da yeniden boy göstermeye başlayan Sadettin Köpek, Simon ile gizli buluşmalarına devam ederek Ertuğrul Bey hakkında kafasını bulandırmaktadır. İşte Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı ve özeti...
Magazin 26 Kasım 2016 - 14:09

Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti. Dizinin son bölümünde kervan yapılan saldırıda Ertuğrul Bey’in oğlu Gündüz de var idi. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında kucağında taşıyarak getirdiği Gündüz’ün durumu meçhul. Halime ve Aslıhan’ın esir düşmüş, Sadettin Köpek ise Simon ile işbirliğine girişmiştir. Simon, Sadettin Köpek’in sözlerine inanacak mı? Gündüz’ün durumu ne olacak? Halime ve Aslıhan kurtulabilecek mi? Ertuğrul Bey, bu olaylara karşı nasıl bir girişimde bulunacak? İşte Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı ve bölüm özeti…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 67. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Bu Cihanda Yiğide Dertsiz Gün Olmaz İmiş…

Yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak bulmuştur. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz'ün akıbeti ne olacak? Bir yanda Gündüz'ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan'ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey'in hangi zor ve tehlikeli adımları atmasına vesile olacak?

Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…

Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden Sadettin Köpek, Simon'un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?

Hain İçerdeyse Kapı Kilit Tutmaz Derler…

Ural'ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak?

Yiğit Olanın Düşmanı Bir Tane Olmaz…

Eşkıyaların baskın haberini Petrus'tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon'un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?