Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul hayranlarını isyan ettiren karar!
Diriliş Ertuğrul hayranlarını isyan ettiren karar!
Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezona 62. bölümü ile merhaba dedi. Merakla beklenen dizinin ilk bölümü Çarşamba akşamı reyting rekoru kırdı. Fakat diziyi ertesin gün izlemek isteyenler tam bir hayal kırıklığı yaşadı. Dizinin bölümlerinin artık Youtube'dan değil bir siteden yayınlanacak olması büyük eleştirilere sebep oldu.
Magazin 28 Ekim 2016 - 10:08

Diriliş Ertuğrul dizisi 3. sezonuna Çarşamba yeni bölümü ile başladı. Hayranları tarafından merakla beklenen dizinin yeni bölümü yine soluksuz izlendi. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon çekimleri sırasında meydana gelen bazı kazalardan dolayı biraz ertelenmişti. 26 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan 62. bölüm ise gecenin reyting birincisi oldu. Fakat asıl hayranlarını kızdıran olay ise dizinin bölümlerini izlemek için verilen site adresiydi. Dirilisdizisi.com adlı siteye yönlendirilen izleyiciler, bölümü en düşük kalitede izlemek isteseler bile çok yavaş olduğunu ve sürekli takıldığını söyleyerek sitem ettiler.

Diriliş Ertuğrul dizisi, televizyonların en çok izlenen ve takip edilen dizilerinden biri. Çarşamba günü yeni sezonun ilk bölümü yayınlanan dizi reyting sıralamasında rakiplerine büyük fark attı. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü ile 1. sırada yer alırken özeti ile de ikinci sırayı kimseye kaptırmadı. Ama dizinin hayranları, bölümü yeniden izlemek için Youtube’daki TRT’nin resmi sayfasına yöneldiler fakat farklı bir siteye yönlendirildiler. Dirilisdizisi.com adlı siteye giren izleyicilerin tepkileri gecikmedi. Dizinin sosyal medya hesabına yapılan yorumlarda sitenin çok ağır işlediği ve düşük kalitede bile takılmalar olduğu yönünde eleştiriler yapıldı. Bu eleştiriler ve talepler karşısında dizi yapımcılarının ne gibi bir karar alacağı merak ediliyor.

26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

SıraProgramKanalRTG (%)SHR (%)
1.DIRILIS ERTUGRULTRT 111.1926.77
2.DIRILIS ERTUGRUL (OZET)TRT 17.5818.94
3.NO:309Fox TV5.8814.45
4.KARA SEVDAStar TV5.3213.18
5.NO:309 (OZET)Fox TV4.9112.58
6.ATV ANA HABERATV4.5513.78

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı? Diriliş son bölümde neler oldu? İzleDiriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı? Diriliş son bölümde neler oldu? İzle