Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul’a yeni bir yüz eklendi…
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul’a yeni bir yüz eklendi…
Diriliş Ertuğrul için geri sayım sürüyor. TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan ve milyonlarca izleyicisi olan Diriliş Ertuğrul ile ilgili büyük merak sürüyor. Dizinin hayranları heyecanla Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor sorusunun cevabını arıyor. Bizler de sizler için dizi ile ilgili tüm bilgileri derledik...
Magazin 27 Eylül 2017 - 13:20

Diriliş Ertuğrul dizisi için heyecanlı bekleyiş sürerken Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında farklı gelişmeler de gündeme geliyor. Diriliş Ertuğrul’un kadrosunda yeni eklenen oyuncular ve bu sezon diziden ayrılacak oyuncular merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul’un bu sezonki kadrosuna eklenen güzel isim Aslıhan Güner en merak edilen oyunculardan.

GÜZEL İSİM DİRİLİŞ ERTUĞRUL KADROSUNA DAHİL OLDU

Diriliş Ertuğrul dizisine son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu. Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor.

aslihan-guner-dirilis-ertugrul

POLONYALI GEZGİN İLGİNÇ ANLARA NEDEN OLDU

Diriliş Ertuğrul bekleyişi trajikomik sahnelere de sebep oluyor. Polanya’dan 9 ay önce atlarıyla yolan çıkan Kristian Bergier’in Adıyaman’da mola verdiği esnada refüje bıraktığı atlar ve üzerindeki yükleri gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Kristian Bergier’e vatandaşlar yakın ilgi gösterdi. Bazı kişiler birlikte fotoğraf çektirirken, bazı kişiler ise atlarla fotoğraf çektirdi. Uzun saçlı ve sakallı olan Kristian Bergier’i atlarıyla birlikte gören çocuklar, “Diriliş Ertuğrul” dizi filminin çekildiğini sandı. Çocuklar “Sen Dirilişi mi çekiyorsun?” diye sordu. Kristian Bergier, refüje pisleyen atlarının pisliğini tek tek toplayarak çöpe atıp, atlarıyla birlikte yolculuğuna devam etti.

dirilis-ertugrul-ne-zaman-kucuk

DİRİLİŞ ERTUĞRUL O TARİHTE Mİ BAŞLAYACAK?

TRT'den resmi açıklama gelmediği halde dizinin ekim ayı içinde başlaması bekleniyor. Ertuğrul’un geçen sezonu 26 Ekim’de başlamıştı. Bu yıl da Ekim ayında başlayacağı yönünde iddiaları gelse de bu haberler kesinlik taşımıyor.

dirilis-ertugrul

YENİ SEZONDA BAZI KARAKTERLER OLMAYACAK!

Sabah’ın haberine göre, yeni sezon ile ilgili ilk ayrıntılar ise gelmeye başladı. İşte Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonunda ayrılacak oyuncular: Alâeddin Keykubad, Hayme Ana, Komutan Ares, Sadettin Köpek, Çolpan Hatun.

Son güncelleme: 16:10 - 27.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.