Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu için saatler kaldı! Diriliş Ertuğrul 62. Bölüm ayrıntıları
Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu için saatler kaldı! Diriliş Ertuğrul 62. Bölüm ayrıntıları
Diriliş Ertuğrul dizisinin izleyicileri merakla yeni bölümü bekliyor, Diriliş Ertuğrul'un yeni fragmanı izleyicileri dizi için daha da meraklandırdı. Diriliş'in yeni sezondaki ilk bölümü 26 Ekim Çarşamba akşamı sevenlerle buluşacak!
Magazin 24 Ekim 2016 - 16:06

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu merakla bekleniyor, diziseverlerin heyecanla beklediği tarih geldi, Diriliş’te yeni sezon bu hafta çarşamba akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni sezonunda dikkat çeken detaylar var, Proje için 1.200'e yakın döneme ait kostüm ve birçok aksesuar üretildi. Tüm plato ve dekor asıllarına uygun şekilde inşa edildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda; Kayıların büyük bir kısmı Ahlat'a yerleşirken, Ertuğrul ve ona inanan dört yüz Kayı Ankara yakınlarına yerleşmiştir. Önceki sezonlarda savaşçılık özellikleriyle ön plana çıkan Kayılar, bu sezonda ticaretle ilgilenmeye başlayacak ve o bölgede kurulan Hanlı Pazar'da ticari ve siyasi mücadelelere gireceklerdir.

“Yeni Sezonda Yeni Oyuncular ve Dev Platoyla Daha da Güçlendik”

Dizinin yeni sezonu ile ilgili açıklamalar yapan Mehmet Bozdağ: “Dizimizin yeni sezonuna sayılı günler kaldı bizde büyük bir heyecanla bekliyoruz. Diziye yeni sezonda dahil olan oyuncular arasında Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gökhan Bekletenler, Çağdaş Onur Öztürk, Mehmet Pala, Serhat Barış, Mert Soyyer, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker ve Yaman Tümen yer alıyor. Her biri ilginç karakterlere hayat veren, oyuncularımızla ve platomuzun yeni haliyle daha da güçlenerek seyircilerimizle buluşuyoruz” dedi.

Öte yandan büyüyen plato hakkında bilgileri de paylaşan Bozdağ, ‘' Çekimler 85.000 metrekare alana kurulu, dev bir platoda yapılıyor. Proje için 1.200'e yakın döneme ait kostüm ve birçok aksesuar üretildi. Tüm plato ve dekor asıllarına uygun şekilde inşa edildi. Riva ve Beykoz Kundura Fabrikasına bulunan platolara bu sezon yeni Kayı Obası, Çavdaroğlu Obası ve Hanlı Pazar gibi yeni mekanlar eklendi.'' dedi.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın, yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği, senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın yazdığı Diriliş ‘'Ertuğrul'' 26 Ekim 2016'dan itibaren her Çarşamba saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında olacak.