Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dizi aşkı gerçek oldu
Dizi aşkı gerçek oldu
Adı Mutluluk dizisindeki dizi aşkı gerçek oldu
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 15 Mayıs 2016 - 12:04

 

Yaklaşık 3 yıl önce birlikte başrollerini paylaştıkları “Ulan İstanbul” dizisinde tanışan Eyüboğlu ve Yıldırım çifti, masal gibi bir düğün ile evlendi.

Ezgi-Eyüboğlu_-Kaan-Yıldırım_-Düğün_-Görsel4_-14052016

240 kişilik bir organizasyonla dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın şahitliklerini en yakın dostları yaptı.Çiftin düğününde aileleri başta olmak üzere, oyuncu arkadaşları, dostları, dizi ve film yapımcıları hazır bulundu. Düğüne Ferhan Şensoy sevgilisi Cem Öğet ile birlikte katıldı. Öğet gazetecileri görünce hızla uzaklaştı. Derya Şensoy darısı sizin başınıza diyen muhabirlere “ Şuan için Ferhan'a bunu söyleyebiliriz” yanıtını verdi.

Ezgi-Eyüboğlu_-Kaan-Yıldırım_-Düğün_-Görsel1_-14052016

Düğünün ünlü konukları arasında Ferhan Şensoy, Derya Şensoy, Seçkin Özdemir, Yosi Mizrahi, Caner Özyurtlu, Hande Soral, İsmail Demirci, Şükrü Avşar, Zeynep Bastık, Nisan Akman, Turgay Kantürk, Oğuz Peçe, Ece Çeşmioğlu, Servet Pandur,

Can Sipahi, Mert Vidinli ilk göze çarpanlar oldular.

 

Başlıksız-2

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

15 Haziran 1988 doğumlu olan Ezgi Eyüboğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bale bölümünü bitirmiştir. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yapan güzel oyuncu, değişik zamanlarda televizyon dizilerinde değişik roller üstlenmiştir. 2012 yılı itibariyle, Muhteşem Yüzyılda Aybige Hatun rolüyle dikkat çeken Ezgi Eyüboğlu, Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Zeynep karakterini üstlenmiştir.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İngiltere’de Londra Brunel Ü. Pazarlama Bölümünden mezun olan Kaan Yıldırım, oyunculuk hayatına Kayıp dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başlamıştır. Ancak Kaan Yıldırım asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yapmıştır.

Son güncelleme: 12:58 - 15.05.2016