Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dj Markus Schulz Türkiye’ye geliyor
Dj Markus Schulz Türkiye’ye geliyor
Ünlü Alman Dj Markus Schulz Türkiye'ye geliyor.
Magazin 27 Haziran 2016 - 16:15

Ibiza'nın en eğlenceli, şık ve avangart beach club'ı 2016 yazında Bodrum'a geliyor! 2 Temmuz'da Mandarin Oriental, Bodrum'da açılacak olan Blue Marlin Ibiza Bodrum’un açılış haftasında başta ünlü Alman Dj Markus Schulz olmak üzere sektörün en önemli yerli ve yabancı dj’leri Bodrum’da olacak.
blue
Hareketli yaşam tarzları nedeniyle deniz keyfini, dinlenmeyi, lüks yemek deneyimini ve gece hayatının eğlencesini birlikte yaşamak isteyenlerin tercihi olacak mekanın açılış haftasında, Markus Schulz’ın yanı sıra Nic Fanciulli, Otto Knows, Joey Negro, Greeko, Bruce Hill, Fuchs, Yakuza, Murat Tokuz, Orkun Bozdemir, Doğus Cabakcor, Alican, Aksak, Mehmet Garan & Emre Garan, Jack in the Box, Cuneyt Çilingiroğlu, Furkan Kurt, Il Capitano, Efe Kantel, Murathan Özbek & Can Balta, Gadi Mitrani, Thousand Fingers, Serdar Ormancı & Ali Can Ayyıldız, Dilara Kıran & Orkun Kale, Emrah Bala, Can Ayverdi, Soul Revue Soundsystem, Tankut Güven, Melis, Sevil isimleri performans sergileyecek.