Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğa Rutkay’dan itiraf gibi paylaşımlar
Doğa Rutkay’dan itiraf gibi paylaşımlar
Başarılı ve güzel oyuncu Doğa Rutkay’dan gündelik hayata dair ilginç saptamalar.
Magazin 26 Ocak 2016 - 07:41

Şimdilerde Dedemin Fişi adlı filmin kadrosunda boy gösteren başarılı oyuncu Doğa Rutkay, bir yandan yoğun bir tempo içerisinde koştururken bir yandan da hayatın kenarda köşede kalan ve çoğumuzun günlük hayatın koşturması içinde ihmal ettiği noktalarına dokunuyor.

Oyunculuğu yanında başarılı bir kalemi de olan Doğa Rutkay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla pek çok ünlü ismin cesaret edemeyeceği bir değerlendirmede bulunmuş. İşte Doğa Rutkay'ın o paylaşımı:

Foto: Sosyal medya - Doğa Rutkay

“Sevmeye muhtacım. Aciz bir insanım. Paraya, pula, mala, lükse düşkün değilim. Sevmeye sevdiğim şeylerin eksilmemesine, kaybetmemeye düşkünüm. Sırf bunun gibi saf, hesapsız, çıkarsız saniyeler için yaşıyorum. Allah ömür verdikçe de bu şekilde yaşamaya devam edeceğim. Bu bir köpek, bir kaktüs, tanımadığım bir çocuk, sokakta simit satan kardeşim bile olsa… Yaşamak hesabı olmayan sevgi ve kibirsizlik için değerli. Aksi varsa, sifonu çek gitsin. İyi geceler olsun…”