Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğukan Manço kendi tasarladı ve RoboCop oldu!
Doğukan Manço kendi tasarladı ve RoboCop oldu!
Bayramda müzik setinin başına geçen Doğukan Manço, Erdek'teki programında giydiği kıyafetle dikkat çekti. Manço, kendi tasarladığı kıyafetle, RoboCop'a benzedi.
Magazin 4 Eylül 2017 - 11:50

Ekim ayının başında çıkaracağı yeni teklisi için çalışmalarını sürdüren Doğukan Manço, sahne performanslarına da devam ediyor.

Erdek’te sahne alan Manço, ilk bakışta RoboCop’u andıran kıyafetini ‘Yukarı Tokyo Garage’ adını verdiği evinin altındaki atölyesinde tamamladı.

Tasarımı sonrası yapım aşaması iki hafta süren ceket ve ayakkabıların tüm elektrik aksamını elleriyle hazırlayan Manço, led ve lazer teknolojisinden yararlandı. Bu tasarımların yapım aşamasını ve şekillenmesini özellikle sosyal medya hesaplarından paylaşan ve yorum alan Manço, önce test sürüşleri yapıp, daha sonra icatlarını sahnesine taşıyor. Daha önce de led’li sazdan, yaz performansları için hazırladığı ıslatma makinelerine kadar kullandığı ekipman ile de ilgi gören Manço, yeni sezonda da icatları ile sahnesini renklendirmeye devam edecek.

dogukanmanco3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.