Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğuş baba oluyor
Doğuş baba oluyor
Ünlü şarkıcı Doğuş ile Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi'nin ikiz bebek heyecanı...
Magazin 3 Şubat 2016 - 21:15

Şarkıcı Doğuş, bu sabah Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Doğuş, zorlu geçen çocukluk yıllarını anlattı.

“Dünyaya bir daha gelsem yine şarkıcı olurdum, şarkı söylemeyi çok seviyorum” diyen Doğuş, yeni çıkan albümü ‘Aklında Bulunsun’dan şarkılar seslendirdi.

Doğuş, “Şöhret Yorgunluğu” adı verilen psikolojik hastalığa yakalandığını ve tedavi gördüğünü anlattı. Çare olarak “İyi insanlar olacak etrafında, sana geçmişindeki başarıları hatırlatacaklar” dedi. Doğuş’un psikoloğu Serhan Kurtulmuş da canlı yayına bağlandı ve Doğuş’un hastalığı hakkında bilgi verdi.

Doğuş, canlı yayınında Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi ile tanışma hikayelerini anlatttı. Doğuş ,yıllar önce bir çocuk esirgeme yurduna ziyarete gittiğini ve Xosqedem’in çocuklara olan ilgisinden çok etkilenerek evlenme teklifi ettiğini açıkladı.

Evliliğinin çok güzel ilerlediğini, eşinin beş buçuk aylık hamile olduğunu ve ikiz bebek beklediklerini söyleyen Doğuş, bebeklerin cinsiyeti hakkında da bilgi verdi.

Şarkıcı, bebeklerden birinin cinsiyetinin kız olduğunu ancak diğerinin henüz cinsiyetini göstermediğini açıkladı.

Son güncelleme: 10:40 - 04.02.2016