Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doktor Türkan Şoray
Doktor Türkan Şoray
Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray'a Beykent Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanı verildi.
Magazin 17 Mart 2016 - 09:09

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Önceki gün Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'nde gerçekleşen törene kızı Yağmur Ünal ile birlikte katıldı. Son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı Türkan Şoray ve kızı Yağmur Ünal siyah kıyafet giymeleri gözlerden kaçmadı. Fahri Doktora unvanını Beykent Üniversitesi Rektörü Mehmet Emin Karahan'in elinden alan Şoray, törene katılan öğretim üyeleri ve öğrencileri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

MASUM İNSANLARIMIZI KAYBETTİK

Sahnede oldukça heyecanlı olduğu görülen Türkan Şoray, kısa konuşmasında “Çok acılı günler geçiriyoruz. Masum insanlarımızı kaybettik. Yüreğimiz karardı. Artık sevgiyle, kardeşlik duygularıyla, kenetlenmemiz gerektiği zaman diye düşünüyorum.
Milletçe sevgi ile kenetlenmeliyiz” mesajını verdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Törende annesi Türkan Şoray kadar heyecanlı olduğu görülen Yağmur Ünal ise dudağındaki şişkinlik dikkat çekti. Annesi ve babası gibi oyunculuğa adım atan Ünal'ı görenler “Yağmur dudaklarına botoks mu yaptırdı?” yorumları yapıldı.