Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay dizisi 10. ve yeni bölüm fragmanı yayında! Nazlı arada kalıyor!
Dolunay dizisi 10. ve yeni bölüm fragmanı yayında! Nazlı arada kalıyor!
Star TV'nin sevilen dizisi Dolunay yoluna tam gaz devam ediyor. Bu hafta Nazlı, Ferit’ten kaçarken Deniz’e sığınıyor. Ferit, Nazlı'nı istifasına karşı hamleyle cevap veriyor. Nazlı için alan daralıyor. Bu daralma Nazlı'yı Deniz'e yaklaştırıyor. İşte Dolunay'da yeni bölümde olacaklar ve daha fazlası...
Magazin 5 Eylül 2017 - 07:48

Dolunay’da 10. bölüm fragmanı yayında! Nazlı ve Ferit arasında neler oluyor? Deniz Nazlı’nın kendisine yakınlaşmasını nasıl değerlendirecek. Demet ve Hakan şirketteki konumlarını sağlamlaştırmaya çalışıyor. Ferit’in itirazlarına rağmen kendilerine buldukları destekçi isim kim? İşte ayrıntılar ve ye tanıtım videosu.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nazlı, Ferit ile Deniz arasında kalıyor…

Ferit'le aynı ortamda bulunmak Nazlı için gittikçe daha zor olmaya başlar. Bir yandan Ferit'e karşı duyguları diğer yandan sakladığı sır onu sıkıştırır.

Ferit Nazlı'nın hareketlerine bir anlam veremezken onun Deniz'le olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar. Nazlı artık bir karar vermek zorunda kalır. Deniz ise Nazlı'ya karşı daha cesur davranmaya başlar. Bundan en çok etkilenen Alya olur. Asuman Demet'in beklediğinden daha dişli çıkmıştır. İkili bundan sonra kartlarını açık oynayacaklardır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nazlı'nın istifasına Ferit karşı atakla cevap vermiştir. Nazlı Ferit'ten kaçmaya çalıştıkça Ferit onu yakınında tutmanın yollarını aramaktadır. Bir yandan da bu kaçışın altında yatan asıl nedeni araştırmaya başlar. Nazlı için alan gittikçe daralmaktadır. Ferit'in ilgisinden saklanmak istedikçe Deniz'e sığınır. Deniz arkadaşça olan bu ilişkiyi kendi lehine çevirmek için fırsatları değerlendirir. Demet ve Hakan şirketteki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadırlar. Ferit'in bütün itirazlarına rağmen kendilerine çok güçlü bir destekçi bulacaklardır.

İŞTE YENİ FRAGMAN

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.