Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay Dizisi yeni fragman! Ferit, Nazlı’ya mecbur Dolunay 11. bölüm izle
Dolunay Dizisi yeni fragman! Ferit, Nazlı’ya mecbur Dolunay 11. bölüm izle
Dolunay'da bu akşam, Deniz, Ferit'in Nazlıyla olan yakınlaşmasından rahatsız oluyor ve Ferit'e gizli bir savaş açıyor. Demet ise bu duruma karşı her geçen gün Hakan'dan uzaklaşıyor. Eşinin bu davranışı Hakan'ın karanlık yüzünü ortaya çıkarıyor. İşte yeni bölümde olacaklar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 08:02

Star Tv’nin sevilen dizisi Dolunay’da bu hafta Ferit ve Nazlı birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Ancak zıt karakterleri bu durumu güçleştiriyor. Deniz, Ferit’e savaş açıyor. Dolunay Dizisi’nde yeni bölümde  neler olacak? Ferit ve Nazlı, Hakan ve Demet arasında neler oluyor?  İşte Dolunay Dizisi’nde bu hafta…

dolunay-12-ic

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ferit, Nazlı'nın sakladığı sırrı bulmaya çalışıyor.

Ferit Nazlı'nın bir sır sakladığından emindir. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı bulmak için elinden geleni yapar. Nazlı hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Coşkuyla restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler hiç de planladığı gibi ilerlemez. İstanbul’dan uzaklaşmalarını gerektirecek bir gelişme ile Nazlı ve Ferit'in ilişkisi farklı bir boyuta taşınır. Nazlı'nın Ferit'e karşı olan tutumu Deniz'i cesaretlendirir. Alya ise bu yakınlaşma karşısında kozlarını oynamaya hazırdır.

dolunay-12-ic-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferit ve Nazlı artık beraber çalışmak zorundadır

İŞTE YENİ FRAGMAN

 

 

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu Dolunay'da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel'e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik edecek.

DOLUNAY 11. BÖLÜM İZLE!

Ferit ve Nazlı artık beraber çalışmak zorundadır. Birbirlerine karşı olan duyguları ve zıt karakterleri bu beraberliği daha zorlu bir hale getirir. Deniz Ferit'in bu girişiminden rahatsız olmuştur. Nazlı'nın tepkisini çekmeden Ferit'le savaşmanın yollarını aramaya başar. Ferit ve Nazlı yakınlaştıkça Demet Hakan'dan uzaklaşmaktadır. Karısının bu tavrından rahatsız olan Hakan karanlık yüzünü daha çok göstermeye başlar.

 

Son güncelleme: 12:41 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.