Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay Dizisi yeni bölüm fragmanı. Dolunay hangi kanalda saat kaçta?
Dolunay Dizisi yeni bölüm fragmanı. Dolunay hangi kanalda saat kaçta?
Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Star Tv'nin yeni sezon romantik komedi dizilerinden olan 'Dolunay'ın 2. bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dolunay'ın 2. bölüm fragmanında dizinin ana hatları biraz daha belli oluyor. Romantik komedi türündeki dizinin yayınlanma tarihi ise 11 Temmuz Salı.
Magazin 11 Temmuz 2017 - 08:48

Yaz dizilerinin başladığı şu günlerde romantik komedi dalındaki Dolunay bir fark yaratmaya hazırlanıyor. Tanıtım fragmanlarıyla beğeni toplayan Dolunay hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla tam bir gençlik dizisi. Dizi macera ve sürprizlerle dolu bir aşkın hikayesini anlatıyor. Kiraz Mevsimi dizisiyle tanınan Özge Gürel’in profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı’yı, İnadına Aşk ile tanınan Can Yaman’ın ise aşka küsmüş bir adam olan Ferit’i canlandırdığı Dolunay 11 Temmuz Salı akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

KONUSU:

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

OYUNCULAR:

Can Yaman: Ferit
Özge Gürel: Nazlı
Hakan Kurtaş: Deniz
Necip Memili: Hakan
Öznur Serçeler: Fastoş
İlayda Akdoğan: Asuman
Türkü Turan: Alya

Dizinin yapımcısı No dokuz, yönetmeni Çağrı Bayrak, senaristleri ise Kule Dibi Senaryo Ekibinden Ayşen Günsu Teker ve Fikret Bekler'den oluşuyor.

Son güncelleme: 20:19 - 24.10.2017