Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay dizisinde Nazlı ve Ferit arasındaki buzlar eriyor mu?
Dolunay dizisinde Nazlı ve Ferit arasındaki buzlar eriyor mu?
Star Tv'nin beğenilen dizisi Dolunay'da Nazlı ve Ferit arasındaki gerginlik dayanışma sayesinde ortadan kalkıyor mu? Ferit Bulut'u geri alabilecek mi? Dizinin yayınlanan 4. bölüm fragmanından ipuçları haberimizde...
Magazin 25 Temmuz 2017 - 08:14

Bulut'un vesayetinin Demet'e geçmesi Ferit ve Nazlı'yı derinden sarsar. Ferit Bulut'u geri almak ve sızıntıyı yapanı bulmak için bütün güçleri seferber eder. Nazlı bu süreçte Ferit'in en büyük destekçisi olacaktır. Bu dayanışma Nazlı ve Ferit arasındaki buzların erimesi için yeterli midir? Diğer yandan Deniz de ablasının bu hamlesinden hoşlanmamıştır. Bu süreçte Bulut'a destek olmak için Nazlı'yla iş birliği yapacaktır. Bu işbirliği Deniz ve Nazlı'nın yakınlaşmalarını sağlar. Demet Ferit'e olan duyguları ve intikam isteği arasında gidip gelirken Hakan'ın tek bir hedefi vardır. Fatoş ise sırrının açığa çıkması üzerine Tarık'tan hiç beklemediği bir tepki görür.

‘Dolunay' da bu hafta Ferit ve Nazlı, Bulut için işbirliği yapıyor.

Zeynep ve Demir’in kaybı bütün aileyi derinden sarsmıştır. Nazlı ve Ferit Bulut’un iyiliği için işbirliği yaparlar. Fakat o dolunaylı geceden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır

Öte yandan Nazlı, Deniz'i hayata bağlarken kendine de bağladığının farkında değildir. Hakan gizli planlarını harekete geçirmek için doğru zamanı bekler. Demet'in Ferit'e olan öfkesi hem Hakan'ı kıskandırır hem de planlarında ona yardımcı olur. Fatoş, Engin'e karşı dürüst olmak istedikçe işler daha da karmaşık bir hal alır. Alya hiç beklemediği bir şekilde kendisini Nazlı ve Fatoş'un hayatlarının ortasında bulacaktır. Asuman’ın sorumsuzluğu Nazlı'yı zor durumda bırakır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
Oyuncular & Künye

Yapım: No Dokuz

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Senaristler: Kule Dibi Senaryo Ekibi – AYŞEN GÜNSU TEKER – FİKRET BEKLER – ELİF ÖZSÜT

OYUNCULAR:

Ferit
Can Yaman
Nazlı
Özge Gürel
Deniz
Hakan Kurtaş
Hakan
Necip Memili
Fatoş
Öznur Serçeler
Asuman
İlayda Akdoğan
Alya
Türkü Turan
Demet
Alara Bozbey
Engin
Balamir Emren
Tarık
Berk Yaygın
İkbal
Özlem Türay
Bulut
Alihan Türkdemir
Leman
ve Yeşim Gül
Zeynep
Irmak Ünal
Demir
Mert Yavuzcan