Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay yeni bölümde Nazlı’nın büyük sırrı ortaya mı çıkıyor?
Dolunay yeni bölümde Nazlı’nın büyük sırrı ortaya mı çıkıyor?
Star Tv''nin sevilen dizisi Dolunay'da 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak bölümde Nazlı'nın korktuğu başına geliyor. Ferit Nazlıyla olan ilişkisini ve duygularını tekrar gözden geçiriyor. BU akşam Ferit ve Nazlı'nın aşkı önemli bir testten geçecek. Deniz ise Nazlı'ya olan aşkını tekrar gözden geçirecek. Dolunay'da bu akşam neler olacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 26 Eylül 2017 - 08:55

Dolunay’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Nazlı, Ferit'in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorundadır. Bu Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test olacaktır. İkili bu testi geçebilecek mi? Son bölümde neler olmuştu? Yeni bölümde neler olacak?

dolunay-13-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferit ve Nazlı artık beraber çalışmak zorundadır. Birbirlerine karşı olan duyguları ve zıt karakterleri bu beraberliği daha zorlu bir hale getirir. Deniz Ferit'in bu girişiminden rahatsız olmuştur. Nazlı'nın tepkisini çekmeden Ferit'le savaşmanın yollarını aramaya başar. Ferit ve Nazlı yakınlaştıkça Demet Hakan'dan uzaklaşmaktadır. Karısının bu tavrından rahatsız olan Hakan karanlık yüzünü daha çok göstermeye başlar.

dolunay-13-ic-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferit, Nazlı'nın sırrını öğrenir…

Ferit, Nazlı'nın kendisinden sakladığı sırrı öğrendiğinde yıkılır. Nazlı'nın korktuğu başına gelmiştir. Ferit bu süreçte Nazlı'yla yaşadıklarını ve özellikle ona karşı olan duygularını tekrar gözden geçirir. Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit'in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorundadır. Bu Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test olacaktır. Diğer yandan Deniz, Nazlı'ya duyduğu aşk için yaptıklarını tekrar gözden geçirir. Demet Ferit ve Nazlı'nın ayrılmasındna mutlu olsa da kontrolü dışında gelişen bu olay onun için de yeni problemler yaratır.

İŞTE 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

Son güncelleme: 10:01 - 26.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.