Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evlilik cüzdanını gelin kaptı
Evlilik cüzdanını gelin kaptı
Geçtiğimiz cuma günü sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Tarkan, sürpriz nikahla ilgili konuştu.
Magazin 4 Mayıs 2016 - 00:14

 

Geçtiğimiz cuma akşamı sessiz sedasız dünyaevine giren Tarkan'ın Tarabya'daki villasında kıyılan nikahta, nikah memuru evlilik cüzdanını gelin Pınar Dilek'e verdi.

ŞAHiDi ENiŞTESi

Aile arasındaki sade törende Tarkan'ın şahitliğini eniştesi Mahmut Menekşe yaparken Pınar Dilek'in şahitliğini ise çocukluk arkadaşının yaptığı ortaya çıktı.

Düğünde beyaz smokin giyecek

Geçtiğimiz cuma günü sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Tarkan, sürpriz nikahla ilgili konuştu. Beş yıllık ilişkisini evlilikle taçlandırdığını belirten megastar, “Ülke gündemi çok üzücü, bugünlerde sessizce nikah yaptık. Düğün 6 Mayıs'ta Köln'de olacak. Eşim hakkında çıkan dedikodular gerçeği yansıtmıyor. Henüz hamile değil” diye konuştu.

tarkan-ic-2

BALAYI UZAKDOĞU'DA

Tarkan'ın Köln'deki düğünde ‘Smokin Sihirbazı' olarak bilinen Levon Kordonciyan imzalı beyaz bir damatlık giyeceği, Pınar Dilek'in de farklı bir gelinlik diktirdiği öğrenildi. Çiftin balayına haziran ayında çıkacağı ve şimdilik tercihlerinin Uzakdoğu olduğu öğrenildi. Tarkan balayından sonra ise Avrupa turnesine çıkacak.

tarkan-ic-3

 

Son güncelleme: 19:51 - 04.05.2016