Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş Cumhuriyet yerine Zafer Bayramını kutladı
Ebru Gündeş Cumhuriyet yerine Zafer Bayramını kutladı
Eşi Reza Zarrab'la boşanma kararı alan ancak zaman geçmesine rağmen resmi bir başvuruda bulunmayan Ebru Gündeş'ten kafasının çok karışık olduğunu gösteren bir paylaşım.
Magazin 31 Ekim 2016 - 10:27

Ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından güne özel paylaşımlar yapmasına artık alıştık. Ancak kimi zaman bu paylaşımları yaparken gözden kaçırdıkları şeyler de olabiliyor. Bu tarz bir yanlışlık yapan son isim Ebru Gündeş oldu. Geride bıraktığımız Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak üzere sosyal medya hesabından özel olarak hazırlanmış bir fotoğrafı paylaşan Gündeş, yanlışının farkına dakikalar içinde varıp fotoğrafı doğrusuyla değiştirmiş olsa da bu paylaşım Renkli Sayfalar programında izleyenlerle paylaşıldı. Böylelikle Ebru Gündeş’in bu yanlışının dikkatlerden kaçmadığı görüldü. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlamak üzere paylaşımda bulunan Ebru Gündeş bu gün için hazırlanmış olan paylaşımında 29 Ekim Zafer Bayramı kutlu olsun ifadesini kullanmıştı.

ebru-gundes-ic