Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş hayatını garantiye almak için tedbir aldı
Ebru Gündeş hayatını garantiye almak için tedbir aldı
Lüks yaşamıyla ve harcamalarıyla çok konuşulan Ebru Gündeş, geçmişe bir sünger çekti ve mütevazı yaşamıyla hayata yeniden başladı.
Magazin 23 Kasım 2016 - 11:02

Reza Zarrab ile boşanma sürecine giren Ebru Gündeş lüks yaşamına da veda etti. Ünlü sanatçı kendisini ekonomik açıdan garantiye almak için harcamalarını azalttı.

Kanal D’deki Renkli Sayfalar’ın haberine göre, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, boşanma sürecine girdikten sonra ekonomik açıdan kendisini rahat ettirecek birçok önlemler aldı. Eskiden ünlü modacıların tasarımlarını takip eden ünlü sanatçı her konserinde farklı kıyafetler giyerdi. Şimdilerde modacıların tasarımlarını takip etmeyi bıraktı. Sahnede kullandığı kıyafetleri bir kez giydikten sonra kenara atmıyor, tekrar tekrar giyiyor.

ÇALIŞANLARINI AZALTTI

Lüks takı ve ayakkabı almaya da ara veren Gündeş, önceden özel uçağıyla konsere giderken şimdilerde tarifeli uçak kullanmaya başladı. Lüks eşyalarla döşenmiş Kanlıca’daki yalısını bırakan ünlü şarkıcı, Kemerburgaz’daki mütevazı evinde yaşamını sürdürecek.

Kış alışverişine 400 bin lira yatıran, her ay gardırobunu yenileyen, girdiği mağazaya 100 bin lira bırakan şarkıcı artık alışverişe ara verdi ve çalışanlarının sayısını da azalttı. Ebru Gündeş, özel davetler almasına rağmen pahalı ve lüks mağazalara artık uğramıyor.

 

İLGİLİ HABEREbru Gündeş sessizliğini bozduEbru Gündeş sessizliğini bozdu

İLGİLİ HABEREbru Gündeş ve Reza Zarrab 'boşanmaktan vazgeçti' iddiasıEbru Gündeş ve Reza Zarrab ‘boşanmaktan vazgeçti’ iddiası

İLGİLİ HABERSezen Aksu'nun kirasını ödeyemediği iddia edildiSezen Aksu’nun kirasını ödeyemediği iddia edildi

İLGİLİ HABEREbru Gündeş sahneden hayranlarıyla paylaştıEbru Gündeş sahneden hayranlarıyla paylaştı

Son güncelleme: 15:41 - 23.11.2016